Quote Originally Posted by ZaSrit View Post
Okkk esteti gata?? Bun
Deci era o zi de primavara(nuj cand exaxt dar stiu ca era 2016 si martie parca) cand m-am decis sa apas pe un buton pe care nu am apasat niciodata: BROWSE COMMUNITY SERVERS. Am dat pe butonu ala players sa imi arate in ordine descrescatoare playerii dr pe servere. Am intrat pe primul si nu imi placea sa fie multa lume. Apoi am dat mai jos si am vazut cu 8 playeri sau ceva de genu si am intrat. La inceput ma jucam foarte rar si nu prea intelegeam si mereu luam switch de la ct.(Si de acuma povestesc amintiri din copilarie ) bun deci stiu ca eram pe sv si era un admin nu il mai stiu care dar avea general si a intrat pe sv unu cu numele piggy porcu. El a dat la toti rename in Piggy porcu si era amuzant(eram pe ba_2015_minecraft sau ceva de genu) si da.. de forum am aflat in vara din 2017 si ma milogeam la toti sa ma invete cum sa fac cerere de grad Si asa am ajuns eu din februarie parca sa am grad si am crescut repede in grad pt ca aveam multe ore si intr-o luna am ajuns la general faina idee apropo
msms
asdsadasdasdas