Quote Originally Posted by Roman Di Russo View Post
1. Puteai sa dai edit la post fara sa faci +1, bucura-te de infraction.

2. Din punctul meu de vedere, v-am avertizat pe toti. M-am intins pana si sa pun de 3 ori sound-ul respectiv pe server si toti jucatorii s-au plans de piesa ori au inceput sa il injure pe abi. Sa nu mai adaug faptul ca 5 admini, inclusiv eu si Kapital, v-am spus sa nu baga-ti abi or piesa respectiva. cRz vine si el si v-a spune ca va da minne daca baga-ti abi si voi tot in ciuda v-ati aflat sa faceti. Am incercat cu frumosul sa tot dau stop si voi tot a-ti continuat.

3. [Pentru ce am citit mai jos, nu mai fac alt post ca nu are rost.] Exact asa s-a si intamplat. Cata abd a explicat foarte bine cum voi doi v-ati batut joc. Sa nu mai spun de toate amenintarile pe care le facea-ti pe server. La un moment dat m-am si enervat si v-am spus sa continuati sa faceti reclamatii. Acum astept celelalte 2 reclamatii care mi-au fost promise in amenintarile voastre fara sens. Apropo, se pare ca tie iti place sa tot faci posturi in plus si fara sens.

P.S.: Nu tu alegi ce sanctionari imi acorda Lord. Degeaba te crezi cocos si spui sa imi de-a -2 sau -3.

Poti sa adaugi ce vrei aici, eu mi-am spus partea si o sa astept verdictul final.

Romakevo.
Sef Penitenciar.
Aia e ca iau infraction
SI PENTRU CE SE MAI DONEAZA.PT SOUNDU DACA VOI CREATORILOR LE Interziceti ăstora mai mici sa puna ce melodie vreti?
Ce vina au ei daca le place Abi?
Nici mie nu îmi place si nu incep sa dau minne la toți care baga
In plus daca nu era day cu comenzi avea tot dreptul sa bage orice sound vrea
Si in plus daca stiai puteai sa opresti sound-urile cu comanda dar ma rog..
Aia e nu strica un avertisment
Si la fel si cu KingValy am fost si eu pe server si săracu a dat slap cuiva si ati sărit jumate din adminii on sa ii cereti 4 euro sa nu ii faceti reclamații.
Frate daca tot aveti dovezi cu abuzuri faceti in plm reclamație direct nu cereți bani , credeti ca daca au 12 ani 13 sunt prosti?Poate unii dintre voi la vârsta aia gandesc mai bine decat voi .
Nu prea imi merge bine mie calculatorul ca asa va banam pe fiecare in parte daca va prindeam ca faceti voi regulile pe server.Oricum de maine seara ma chinuiesc macar sa stau 3 ore pe server.
Atât am avut de zis @Strumf poate verifici consola daca vrei .. vineri pe la 3-4 cred ca o sa găsești cand ii cerea lu O_Dai_Cu_Vali 4 euro sa nu ii faca reclamație.