Salut , pentru ca vreau sa fac ceva special pentru acest server si vreau sa incepem anul bine. Completez eu ce lipsea anul acesta, asteptam o competitie video dar aparent nu s-a mai facut ca au fost destule concurs-uri asa ca m-am gandit sa organizez eu din propriul portofel un CONCURS IN CARE VOI PUTETI CASTIGA 10 EURO ( un singur CASTIGATOR) , II VOI OFERI UN PAYSAFE DE 50 RON cu care ACESTA POATE FACE DE DORESTE INIMA LUI, DACA VREA 2 LUNI PE JB DE VIP , VORBESC EU CU LORDUCU PRIMESTE 3 LUNI DOAR CA II VOI LIVRA EU BANII DIRECT LUI LORD PRIN ORICE METODA DORESTE ! ( e valabil si la SOUND,VOICE) ideea e ca initial voiam sa ofer direct Counter Strike 1.6, dar ma gandesc ca un premiu in bani ar spori mai mult interesul tuturor ! (+ bagam o reclama POWER pentru server sanki)
CARE ESTE TEMA ACESTUI CONCURS TIP VIDEO?
ANUL 2021 PENTRU TINE PE JAILBREAK , FACETI O POVESTE , FOLOSITI VA IMAGINATIA , LASATI MA FARA CUVINTE !

Model pentru a te inscrie in concurs:
1.Nume:
2.Nick-ul de pe server:
3.Link video(only YouTube):
4.Imi dai acord-ul tau sa postez video-ul tau pe canalul meu?(bineinteles ca iti voi lasa si canalul in descriere astfel fiecare are de castigat):
5. Alte detalii:

REGULAMENT!
1.ROG SERIOZITATE
2. DA CHIAR DAU UN PAYSAFE DE 50 RON NU VREAU SA VAD SCANDAL PE AICI CA NU-MI PERMIT, nu cred ca face pe nimeni 50 RON IN ZIUA DE AZI!
3. CASTIGATORUL V A FI ALES DE MINE IN FUNCTIE DE CATE LIKES VA AVEA ACESTA, CATE VIEWS SI BINEINTELES POVESTEA FACUTA DE EL
4. SA NU VA LASATI DESCURAJATI SI VA MOTIVEZ SA INCERCATI SI VOI EU UNUL AM INCERCAT DE 3 ORI (2 editii locu 1 si prima locu 3)
Deci acestea fiind spuse , sper sa incepem un an nou cu bine plin de bucurii si nu uitati ca JB.ALPHACS.RO VA UREAZA UN AN NOU FERICIT ! (pentru cei care vor comenta TOPICU ASTA N-AR TREBUI SA FIE POSTAT DE REVELION? , BA DA DAR ACUM MI-A VENIT IDEEA SI MI-E FRICA CA DUPA UIT )
5. CEL MAI BUN SA CASTIGE , NU VREAU SA VAD CA VETI FI SUPARATI POATE VOM MAI FACE ASTFEL DE CONCURSURI CU BANI (ma refer sponsorizate de mine)
6. AVETI TIMP PANA PE DATA DE 10.01.2022 SA LASATI UN REPLY CU VIDEO-UL DUMNEAVOASTRA DUPA MODEL
Va las destul timp de gandire si de asta rog seriozitate totusi e vorba de 50 RON ( pe care nu tii da oricine) si voi va puteti distra maxim facand acea poveste . Acum rog cei ce detin grad-ul de creator, sa ii ajute pe cei ce se inscriu la concurs cu tot ce au nevoie , multumesc.

ATENTIE! ACEST CONCURS ESTE UNUL UNDERCOVER , CE INSEAMNA ASTA? Nici macar @TheLord sau @Strumf nu stiau ca pregatesc asa ceva, am vrut sa fac o surpriza . Sper sa nu fie probleme , in caz contrar nu trebuie sa va suparati pe mine eu am avut initiativa de a face ceva ce mie imi lipseste de mult timp .. (concurs video) . DACA SUPLIMENTAR DORESTE @TheLord SAU @Strumf SA SPONSORIZEZE ACEST CONCURS CU CEVA , dati edit si spuneti cu ce anume. De exemplu , locu 1 +1 vip 2 luni , etc. Eu momentan nu stau chiar asa TOP cu banii caci na am avut niste probleme tehnice dar 50 RON am pentru acest concurs . Nu e o problema . Pe data de 11 voi alege castigatorul cel mai probabil pe live, impreuna cu chat-ul ! INCA O DATA THE BEST OF YOU I HOPE TO WON!
BTW: Nu voi participa la acest concurs, ar fi culmea sa ma inscriu sa-mi ofer singur premiul dupa pentru a evita orice moft ce ar putea fi produs, totusi in semn de respect nu m-ar supara un subscribe pe www.youtube.com/SergiuRisciuc .
Pwp