Nici nu stiu ce drecu sa mai spun.... nu ma asteptam ca asa rapid sa se si stranga bani, nu am de cat sa spun, MULTUMIM!
Presupun ca tot vorba aia este adevarata, daca faci bine si esti bun la suflet pana la urma ti se intoarce tot binele facut!

Am primit de la @Ryu 160 de euro !!!!



Cum am specificat in prima postare

Daca strangem de aici aprox 100 de euro(ca pe urmatoarele 3 luni este platit cel trimestrial, deci ramane doar cel lunar) in 3 luni, atunci o sa platim webhostul pe 1 AN ca sa fie mai usor de gestionat restul!

Asa ca webhostul o sa fie platit pe 1 AN din August (deoarece acum cateva zile l-am platit pentru 3 luni) pana in August 2024 multumita lui @Ryu

Restul donatiei, adica cei 60 de euro sa fie bagati in celelalte hosturi, pentru servere JB+JBGO (asteptam si CS2 sa vedem ce facem cu JBGO) care dupa cum am zis este intre 15-25 de euro LUNAR!
Deci si astea o sa fie platite pe o perioada mai lunga de timp, timp in care speram sa mai strangem ceva de la strangerea asta de fonduri sa punem deoparte ca sa fie pentru perioadele cand expira ce s-a platit acum!

Acum este destul timp ca sa strangem de aici, ca @Ryu a asigurat totul pentru o perioada buna de timp, si sper ca o sa mai fie si alte donatii pentru comunitate ca este destul de "urat" ca doar o singura persoana sa plateasca si sa ne scoata din cacat.

Desigur, daca o sa fie donatii pe servere si daca o sa avem server si pe CS2 (sa vedem ce se intampla cand se deschide prima oara) o sa inchidem acest topic si mentinem totul platit din donatii(sa nu credeti ca alea le bagam in buzunar), ca in toti acesti ani, dar acum chiar am fost nevoiti sa facem treaba asta ca de o perioada buna de timp nu mai sunt donatii si plateam totul noi fara ajutor!


Ii multumim din nou lui @Ryu pentru tot ajutorul oferit in acesti ani, mereu cand erau probleme de genul a sarit sa ajute (si nu este singurul, se stiu si ceilalti care au facut la fel), si cu boosturi platite de catre el in totalitate prin 2018-2020 si cu muuulte altele, multumim frumos!


Le multumim si lui @?RyN? si @SmokerEveryDay pentru cei 10 € / persoana, donatii cu ajutorul carora am platit webhostul pentru astea 3 luni! Donatiile au fost facute inainte sa fac acest topic si pentru a ajuta jb-ul si plata la webhost!

MULTUMIM!