Quote Originally Posted by Qwiz. View Post
Deja ai ajuns sa te crezi mare cu un cacat de grad
@Andrey ALEXANDRU se da ban pentru limbaj atâta timp cât reclamațiile mele închise de Strumf pentru atacuri personale, dar atâta timp cât dream a spus "soyey an cur" nu e atac personal minim un avertisment cu "Lasa u@ sau kick nu ban"

Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag 3-10 minute/ Ban 5-60 minute

Nu ii i-au apărarea lu ionutzz, dar în cazul ăsta mergea un simplu kick si un avertisment deci.. Iti meriți reclamația sa înveți să nu te amesteci în treburile altora atat timp cat nu stii despre ce este vorba
Măcar mi am facut treaba de admin după ban 10minute o intrat iar simon si o spus "Îmi pare rău de limbaj" fiecare avem cît o bucata de vinovăție si merit reclamația. Admin inseamna foarte multa resposabilitate si disciplina. Vina mea o fost ca i am dat ban 10min pe motiv libaj si nu stiam. Merit reclamatia. adv sau -1 fiecare gresim si trebuie sa platim pentru ceia ce facem. Din greseli inveti.