Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Ce sa fie Khajiit sanctionat manca mi ai pula de ratat, ca te-ai ofticat si ai inceput sa ne ameninti ca ne scoti de pe server, ca vedem noi, sa ne injuri de toate alea, pai cine mortii tai crezi ca esti ba?
Am inteles, esti frustrat, dar sa o arzi asa zmeu cu toti, nu merge.
Ti-am dat quit ca vorbeai la microfon ca pe maidan, si ti-am si zis in chat vorbeste frumos, dar tu nuuu, nuuu hai sa ne bagam pula in ma-sa lui Khajiit, ca e bun baiatul si ne lasa.
Nu o mai arde smecheras pe aici si du-te in mortii mei la scoala, ia bacul ala si fa ceva cu viata ta ba, ca esti ratatul
societatii.
Nemultumirile din viata reala, jegul de viata pe care o duci, te imping sa o arzi smecher pe JB, sa faci ce vrei si sa te crezi superior, dar prietene, esti vai mortii tai asa ca lasa arfele cu oamenii de pe JB. Ai noroc ca accepta TheLord donatiile
voastre, ca altfel ii plangeati pe wapp si skype sa va dea gradele inapoi, manca mi ati pula de ratati.


Hai sa nu ma mai deranjezi cu alt post, ca ma dor ochii in pula mea cand vad in ce hal poti scrie la 20 de ani.
Mars la scoala.
Uitate la fața ta lingăule și nu veni și jigni aici stai sa vedem ce are de zis și @TheLord
Ba cu 0 lei ce ai dat tu se tine sv ca deja ma enervezi
Și nu ma jigni ca nu te-am jignit aici ca nu stau in grad și etc
Normal pe sv faceți ce vreți și favoruri și etc toți șmecheri dar cu ce ?
Edit : copii aia ratați și prosti cum ii Spuneti voi aia donează .... și etc dacă nu erau ei nu mai era jb.alphacs.ro