Nick CS: DeTaL!
Cea mai frumoasa experienta de pe server: Povestea mea e foarte lungă.
Cand aveam 11 ani am intrat pe un servar random si eram spec si mereu am sa tin minte cand se dădea un duel se auzea muzica "Poti sa fugi, poti sa fugi" etc.. si eram spec mereu ca pana mea ce sa stiu ce e ala JB never mind.
Dupa am jucat CS 1.6 masiv pana acum
Am avut servar de o luna da sa inchis ca nustiu din ce cauza am abdonat ca nu era de mine se numea LigaAnonim si era zm
După mi-am schibat nick in IonutZz 3 ani dupa T3Rm!nAt@r apoi iar IonutZz 2 ani până miam adus aminte de DeTaL! depe pungile de cumpărături "Detali pe www..."
Am vrut sa caut servarul cu melodia de mai sus dupa ce am aflat ca e JB.Anzo de acum catva ani. Pe YT Jb.Anzo noul fodator @TheLord si @Strumf
Am avut camera cu microfon si il activam din setări nu cu comanda BIND
Ma ajut un admin de pe servar nu stiu care, cu microfonul si ii multumesc si acum
Împlinesc 1 an pe comunitate pina acum ce am aflat ca e JB.Anzo si tot înainte merg si nu ma las ca asa stiu cum am copilărit eu

Scrisoare pentru mosul cu ce imi doresc: Imi doresc sănătate si fericire la cei dragi. Jb.Anzo tot înainte sa se tina, sa nu cadă ca are cine să o ridice din cenușă.