Pai, nu eram sigur daca sa fac asta sau nu da uite aci. Prin anul 2013, un tanar copil de 11 anișori cauta un server pe care sa joace cs 1.6(ca fun fact, joc 1.6 de la varsta de 5 ani ma ajuta varu sa instalez cu tw sau ce era pe atunci) Am dat pe jb, dar eram unul din aia care avea numele Rc Player si nu am avut rabdare sa învăț sa joc pana in 2014 cand datorita faptului ca vazusem ca toata lumea vorbea cu @TheLord *fara sa stiu ca el e fondatoru* am decis sa îmi pun primul meu nick de pe cs 1.6, si anume *The Overseer* cu care am început sa joc de prin vara lui 2014 pe jb.Fun fact si mulțumire lui @Queen Nai pe atunci Facebook care nu mi-a dat jbanzo desi ceream sa vad ce face. In toamna lui 2014, eu fiind obișnuit cu anzo si făcând o pauza de la jb din motive personale, daca îmi aduc bine aminte treceam in clasa a 6-a sau a 5-a si mna colegi noi probleme cu profii ca nu eram prea cuminte etc. M-am reapucat in iarna cand deja se numea forumul alphacs(tin sa menționez ca aveam cont si pe anzo dar nu am mai intrat asa ca am facut cont pe acs de revelion, la 00 eu petrecand pe jb acel revelion(si nu a fost singurul revelion făcut pe jb). Revenind in 2k15 de revelion am facut acest cont si de asemenea prima mea cerere de admin pe jb, ii mulțumesc lui @T@yGuuN pt ajutor, el luase slot înaintea mea si m-a ajutat sa fac si eu. Am fost extrem de fericit sa iau acceptat de la @Strumf si dupa l-am bătut mult la cap sa îmi bage gradu, scuze moldo stii ca nu am vrut.Tot atunci dadeam pro si contra la jb luand ban pe forum datorita prea multor infr points de la @StrumF. Tot atunci am luat ban cu 60 infr points de la @kNoLLer pe atunci loverboy crezand ca am multi cont deoarece am afirmat ca intru si de pe telefon oe forum. Am continuat sa joc pe jb cu multe probleme respectiv pierderea gradului pe jb ca lord nu imi bagase vipu câștigat pe noul nick, etc, si am ajuns sa am sef in finalul lui 2015.Tot atunci, la început de 2016 am luat primul meu grad pe forum, donând la @moxu112 care a stat cu mine sa ii donez desi el nu se ocupa cu asta tin sa ii mulțumesc inca o data e un om extraordinar urmand sa iau gm după inca o donație ambele de 5euro.Tot atunci am avut primele tangente pe forum cu @LioNNN deoarece eu ma bagam sa moderez la design, neexistând o regula sa interzică pe vremea aia, desigur la reclamații @moxu112 mi-a luat apararea ms iar. Am luat - 1 in cele din urma si după m-am retras. Pana in anul 2017 am luat o pauza de la alphacs apucandu-ma de cs go iar după am revenit cu o donatie pt mod + una pt gm ca data trecuta si un vip (fun fact am fost primul mod care a banat pe chat un gm) apoi, după lungi așteptări, după un an de global mod aprox un prieten foarte apropiat pe atunci @WaveSound m-a propus la administrator si, desi fiind a 10-a propunere a fost acceptata intr-un final, aici tin sa le mulțumesc tuturor adm de pe vremea aia @Catalin @COMANDANTE @SiNiSTER @yety.# @Syncron got his gun si alții care au dat pro la cererea mea. De aici ajuns administrator, donasem si pt creator pt jb visul meu se îndeplinise, am fost al drq de fericit când am luat administrator. Nici nu îmi imaginam in 2014 copil mic cum eram ca o sa ajung aici. De la 11 ani pana la aproape 18 sunt pe forumul asta, am crescut aici alaturi de mulți dintre voi.
Sunteți ca niste frați pt mn, si tin sa le precizez numele următorilor deoarece am crescut cu ei de mic copil: @bLooD. @sharky @KillerElite @.:::GaMeRuL:::. @BlackAngeL @sK@rTzZ! @Kaleb
@Ryu @Catalin @Alex Catalin @?RyN? si mai sunt multi desi unii au ban pe forum acum
De asemenea tin sa ii menționez si pe @SageOTSP @Strumf si @^-RoYaL-^SsKCobra cu care am avut norocul sa ma întâlnesc si irl, toti 3 sunt oameni de nota 1000, au un caracter minunat

Si va mulțumesc tuturor ca ati crescut si creșteți cu mine pe acs, pt mine e ca o a 2-a casa