Quote Originally Posted by Jemu View Post
Propun si eu câteva chestii
1.Cine omoară cu lama la lr = slay/kick
2. Cine face dmg la HNS inainte sa treacă secundele in care T se ascund = slay/kick
3. La 00:00 sa se sfârșească day-ul ales de simon, de exemplu daca e duck day si vaca day, la 00 sa expire dar T sa se poata ridica doar daca zice simon sa se ridice (in caz de duck day) sau sa schimbe hat-ul doar la comanda simon-ului.
1. Capitolul IV - Ultima dorinta - Last Request

Citez: Dupa alegerea dorintei, jucatorii trebuie sa respecte dorinta aleasa, adica: Daca selecteaza Deagle, trebuie sa foloseasca doar Deagle.
Citez sanctiune: Sanctiunea este reprezentata printr-o comanda. Abaterea in mod repetat duce la aplicarea comenzi de dupa /
Abaterea de la acest capitol este reprezentata de sanctiunile: Slay/ /T( daca jucatorul este in Echipa CT(Gardieni)/ Kick
Deci e deja slay/ kick pt asa ceva. Adica trebuie respectata dorinta.

2. E logic ca ala care da in T inainte de a incepe DAY inseamna ca face DMG.
Nu am adaugat regula pentru DAMAGE, dar vom adauga, sa vedem ce zic si colegii. Propun ca pentru DAMAGE sa aveti sanctiuni pt ct cam asa: dmg din greseala - nimic, dmg multiplu( grenada, tras ca aiurea) slay, dmg repetitiv fara motiv - slay sau /t ….nush aici, mai vedem.

3. Sa vedem ce zic colegii tai. E o chestie si asta, dar cum in colt in dreapta sus nu e timp pentru normal day, duck day si etc, nu vad de ce s-ar sfarsi. Ar acorda mai multa libertate terro, iar cum CT mereu sunt mai putini, la 00 ar fi macelariti, ca toti se ridica si etc...nu e chiar fair-play.Aici sunt contra, eu.