Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by infernodragon View Post
    salut, azi propun si eu ceva m-am gandit la the frogs day in acest day trebuie sunt 2 echipe broaste si muste ceva de genul dar nu va ganditit ca mustele se vor transforma in muste asa se numesc echipele 1. Mustele primesc gravitate mica si viteza mare iar ele trebuie sa fuga de broaste si vor avea fix 10 secunde 2. Broastele trebuie sa prinda mustele ca si un grab dar sa fie de culoare portocaliu deschis iar dupa ce prinzi musca trebuie sa o atragi la tine care se va face automat tragerea, iar broasca trebuie sa o loveasca cu un click dreapta sa omoare musca iar click stanga de 2 ori sa o omoare tot asa. In acest day vor fi 150 de sec fara acele 10 sec. Atat va fi timpul broastelor sa prinda mustele si atat si timpul dayului. La sfarsit ultima musca prinsa de broasca va fi moarta iar broasca care a prinso va da lr iar restul vor muri sau vor primii fd daca au prins cel putin 4 muste. Cam atat nush daca va va placea dar mie mi sa pare interesant. @@thelordcu vezi si la celalte propuneri ca nu ai facut nmc cu ele vezi daca bagi daca nu. Ceaw0
    Lasa coxul SI PUNE MANA PE ABECEDAR

    Quote Originally Posted by InfernoDragon View Post
    TU CE VREI MA CU ABECEDARUL TAU n-ai ce zice si te bagi numa ca n-ai ce face
    "Nu scuipa unde ai mancat" cum ar spune trupa ta preferata. Mie in locul tau mi-ar fi rusine sa-l barfesc si comentez pe cel care te-a ajutat sa obtii admin pe acest server.
    Last edited by Kser; 14-12-20 at 07:17.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •