bun, si acum incerc si eu sa aflu, unde e abuzul ala excesiv facut de mine ? nu zic ca n-am facut ieri asta, o data sa zicem, dar abuz il poti numi atunci cand e de repetate ori...
daca stau in baza nu e bine, daca vin rush pe voi nu e bine, atunci ce e bine ?
in fine, referindu-ma strict la ce s-a intamplat azi, eu inca astept sa vad cand am facut eu chestia asa cu "bhop din baza in baza", aici garantez eu ca n-am facut-o, japan e harta mare si acolo ai unde sa te bati, nu sunt genul care sa stea camp in baza, deasta nici nu cred ca m-a avertizat vreun admin vreodata cu "misca din baza sau slay" ce mapa a fost ieri era o prostie de 10 metri patrati si eram si vreo 20 playeri sau cati eram, 5 sarituri am ajuns in baza cealalta, si daca mergeam simplu pe jos nu mai zicea nimeni nimic

Quote Originally Posted by BRAI ZEW View Post
ideea e ca daca tu nu vorbesti pe microfon ne dai impresia ca esti pe voice enable 0 sau esti troller!
e gresit ce spui aici, ca ii raspund sau nu el trebuie sa isi faca datoria de a ma avertiza, indiferent ca il ascult sau nu, chestia asta o fac si eu pe unde mai am admin, o spun fie ca ma aude fie ca nu, nu vine la mine cu ba prostule, etc sa sarim peste subiect
sa-si faca datoria ca deaia e admin, nu sa stea dupa mine pana ii raspund, atat mai trebuie regulament pe server care nu raspunde unui admin hatz ban
pe langa toate astea m-a deranjat si faptul ca mai era unu pe server si se vede si pe filmare ca ma injura si nu i-a facut nimic, a trecut cu vederea

am vazut o conversatie unde se spunea "ai grija ce faci ca ryn e cineva mare in alphacs"
nu vreau sa fiu considerat o persoana care este "peste voi", luati-o ca atare, ca nu intru pe server sa imi iau arfe ca am putere unde am, intru sa ma joc


astept sa vina rafa cu argumente/dovezi, nu are, atunci astept verdictul, atat am avut de zis sper ca s-a inteles