Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  11
Results 1 to 8 of 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #6

    User Info Menu



    "iubix si pupix"
    gayyyy
    N-ai cu cine
    Cand zic n-ai cu cine, n-ai cu cine
    TheBoosRo si Carry Me Ty vb intruna de la tero
    HunterSmurf JBGO ala se da mare smek ca are el general si ca n-am acces pe el
    Cum iau generalu(daca il iau) intru pe invizibil si stau cu demo pe el sa pot sa-i dau ban
    Mai e NinjaCnz
    Ar trebui sa faci o regula pt nabu asta. "Daca ati luat remove/down puteti dona de maxim 10 ori daca in trecut ati avut numele NinjaCnz." Cred ca a ajuns deja la 10
    Mai sunt multi terminati...
    Dar partea buna...
    Sunt oameni de treaba
    FFFFFFF de treaba
    Si o sa ii iau in ordinea in care ii cunosc cel mai bine
    Symbol - M-am apucat de jbgo in vara (eram paleta pe atunci ,nu ca acum nu as fii) si l-am vazut ca se stie mai mult cu jbgo...faceam gradul in acelasi timp cu el...Pana la urma gayu si-a luat up de la comisar la general. oricum...e cel mai de treaba admin de pe jbgo

    Otake - nabu asta ma "proteja" de abuzatori. nu prea l-am suportat eu in orima luna, dar dupa m-am obisnuit cu el. nu prea am multe de zis ..de treaba si el

    Assassinu cu net de la telekom - ba....asta si cu 500 ping ii bate pe aia de pe jbgo...pe langa ca iti da ban instant daca il enervezi, e de treaba

    BANKAI,Vlady si Shobby - Sclavii astia 3 sunt pe acelasi loc findca sunt la fel de retardati...bine...poate shobby e mai intreg la cap, dar nu sunt sigur. bankai spameaza mute unmute, vlady spameaza switch si kick, shobby spameaza oe chat ca ii e frica poate isi ia remove

    Alti nabi ar mai fi Zmok, Dogeu, Kymy, si inca cativa

    Oricum..in mare parte...oricine nu il suporta pe NinjaCnz e de treaba

    Last edited by andrei_.; 27-12-18 at 09:24.

  2. Likes Symb0L, TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •