Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  13
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #12

    User Info Menu

    Comportamentul nostru jegos? Nu știu care dintre noi are un comportament mai jegos și se comporta ca un copil amenințând ca face reclamație drege face și plm.
    Prin poza ce am pus-o se vede clar ca ai dat unshake la Facebook fără un motiv întemeiat, nu ai spus motivul pt care i-ai dat de asta ți-ai luat ban/quit sa te potolesti sa mai folosești comenzi pe admini, dacă ai ceva cu cineva ii faci reclamație nu vii mare și tare ca ai accese deoarece ca ai donat sau ce ai făcut tu.
    Toată lumea de pe server știe ce ființa oribila ești, din păcate mintea ta este de copil nu poți gândi matur. Dacă ți s-a dat quit/ban/minne degeaba mai degrabă veneai direct și făceai reclamație in loc sa intri înapoi și sa faci mare scandal.
    Dacă nu știi cine ți-a dat quit, eu ți-am dat nu @Romakevo. pt comportamentul tău de copil prost. așa ca limitează ieșirile alea de om nematur, mai gândește-te de 2 ori de a face un lucru.
    Cred ca Lord și Ștrumf știu ce fel de admin sunt eu cu Facebook deoarece suntem pe server de mai mult timp ca tine stim cum sa acționăm împotriva copilașilor ca voi, dacă nu ar știi crezi ca noi am mai avea accese de grad măricel? Pwp ;*
    Last edited by AdyTzu; 05-02-20 at 09:02.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •