Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by iulian.21 View Post
    1 am zis vreau dovezii clare
    2 sa nu vorbim despre minne kick asta care le-ai dat cand aveam SWAT
    3 nu a zis nimeni ca vrea ct pentru ca era loc eu am intrat normal depe M dc sa ies voia cineva ct? era loc ct eu+.. vorbim fara dovezi nu are rost.


    Dacă ai fi avut tu vreodată S.W.A.T ai fi știut că acela este primul grad care primește imun, deci hai să vorbim despre acele "kick-uri" care nu se pot da cuiva cu gradul pe care susții că l-ai avut. La partea cu minne, îți zic că eu nu am avut Semi Creator pentru mai bine de când ai intrat tu prima data pe server deci aia oricum iese din poza pe care ți-ai făcut-o în creieraș. Dar amândoi știm că nu ai avut acest grad și că ai apărut de nicăieri gata bombardieru' iulian .

    Nu vorbesc în gol când am zis că linkul pe care l-ai postat te contrazice (dacă tot vrei "dovezi" poftim, https://imgur.com/a/tfpnW4p, ți-am subliniat toate jignirile de pe link să nu zici că nu le vezi).

    Dacă poți să intri normal de pe M asta nu înseamnă că trebuie să stai CT când știi foarte bine că îți trebuie minute ca să continui să joci ca și gardian. Cât de dovezi, se vede clar din răspunsul tău că nu ai citit nici primele 2 linii din ce am zis eu și că nu ai văzut linkul unde ți-am arătat citatul din mesajul lui Lord având în vedere regula de 20 de minute. Dacă cumva am înțeles eu greșit ce ai vrut să zici (ce-i drept, propozițiile tale nu au logică și nici nu se leagă una de alta), am postat dovadă cum tu cu 2 minute ai intrat la CT și ai și refuzat să ieși odată ce eu, împreună cu Goagle, ți-am zis să mergi la T. Tu ai început să ne înjuri (ți-ai luat și gag din câte văd din pozele tale) și să te ții tare în gură că nu ieși de la CT.


    Quote Originally Posted by iulian.21 View Post
    [...] si kick care la-i dat pentru imunitate... [...]

    Din nou, mesajul acesta arată doar că ești unul dintre cei care apar peste noapte și se cred mari și tari pe server. Băiatule, ai Șef Penitenciar + Semi Creator care îți oferă imunitate maximă deci nu există să poți primi kick. Oprește-te din a minți că numai rău îți faci.

    OFF: Ceri cam multe dovezi pentru cineva care eșuează grav să vină cu dovezi pentru a se apăra. https://imgur.com/a/NAPZVK0
    Last edited by Romakevo.; 26-03-20 at 09:32.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •