Quote Originally Posted by Alin View Post
La faza cu kick nu-l pot sanctiona, poate era evident ca cei doi aveau cod, poate a vazut chiar el si a actionat direct cu kick...cu toate ca ar fi putut cere si sfatul/ajutorul adminilor prezenti...am sa consider asta ca fiind prima abatare si sper sa nu se mai intample.
Legat de limbajul tau pe srv, primesti 1 av, poate esti prieten cu cineva anume si va permiteti sa va injurati, dar tu ai admin si se vede urat cand un admin injura pe chat. Ce o sa zica playerii dupa? "A uite.. adminul ala injura, deci hai sa-i luam exemplu"
Sorry ca ma bag peste decizia ta dar am fost rugat de nenumarate ori din ambele parti (ryn cat si elit) sa verific aceasta reclamatie si eu, aveam raspuns pregatit dar inca nu l-am postat.
Ca adaugare la sanctiunea data de tine ii dau si eu inca 2 avertismente lui SaVa sa primeasca -1, sanctiunea initiala era -1 pentru SaVa pentru limbaj si 0 interes de a se pune macar spec sa ii verifice pe cei raportati, vorba lui @?RyN? asa intra unu random pe server si zice ca x si y e codat si astea dau kick fara sa mai verifice ceva.
Oricum SaVa nu este la prima abatere cu limbajul lui, l-am prins si eu sa vorbeasca asa pe server, deja putem spune ca este ceva normal pentru el, deci nu exista scuze in cazul de fata.

Quote Originally Posted by SaVa View Post
Galezu stie ca eu asa vorbesc cu el,si stiu ca nu era pe server , si daca am injurat de ce nu mi ai dat mut ? ai facut repede ss sa mi faci recla iar .
Si daca stie atunci vorbeste si tu pe admin chat asa, nu stai sa scrii sa vada toti jucatorii ce admini avem noi, admini care injura pe chat si dau kick fara sa verifice jucatorii raportati.

Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
nu ti-am facut reclamatie iar, doar am adaugat pai de ce sa iti dau mute ? poate asa cu reclamatia te potolesti din a-ti face de cap lol



mancane-ai pula elit ca te-am prins, de te mai bagi tu de acum prin reclamatii sa iti dai cu "parerea"
marele admin elit care intra undercover de pe contul imaginar, dar nici macar nu stie sava daca era pe server sau nu, sau daca are cont secundar sau nu "el mi-a spus ca au cod"
https://prnt.sc/17h1m70
https://prnt.sc/17h1vjl se incurca in minciuni si sava, nu stie de contul secundar al lui elit, dar tot ii scrie in privat ca au aia 2 cod
https://prnt.sc/17h290p
Raspuns pentru SaVa, logic ca nu o sa iti dea mute ca dupa cum prea bine va cunoastem, sareati cu reclamatie ca "IMI DA MUTE, NU ARE VOIE SA IMI DEA MUTE", asa omul a ales sa iti faca reclamatie si in cel mai bun caz sa scape de tot de toxicitatea ta de pe server.

Quote Originally Posted by SaVa View Post
Le am dat kick ca aveau coduri și nu stăteai tu pe ei sa vezi ca au ,și deranjau pe ceilalți playeri,codatii nu mai gonesc playeri ,doar eu o fac nu ?le am dat un kick ca sa plece mai mulți playeri ,mai bine -2 cu cod decât toată arena care nu se putea juca de aia 2 .
Din ce pot vedea toti din acest topic, reclamatia ta este facuta pe motivul ca nu te-ai pus spec si ca ai dat kick instant dupa ce un jucator a raportat 2 jucatori, deci este irelevant ce spui tu acolo. Daca chiar nu putea juca toata arena de aia 2 nu cred ca fix RYN statea degeaba si se uita la ei, deci mai usor cu "glumele" astea. Din cate vad din a 3-a poza cel careia ai dat kick a revenit pe server si se juca bine mersi, in concluzie nu avea cod.

Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
))) atunci daca erai pe server de unde stia sava ca te uiti tu pe ei ? si ca tot spui tu chestia cu "ai manager da-le ban", tu nu ai acces la ban ? intra pe main si da-le ban daca erai pe contul imaginar


da, asa e, nu stateam eu pe ei ca ai stat tu prea mult, amandoi sunteti de joasa speta
https://prnt.sc/17gqyoz up de azi cu limbajul, tot il doare la carbasan
Partea interesanta acum, reclamatiile si REGULAMENTUL DE LA RECLAMATII nu au fost respectate de foarte mult timp de catre @_ELIT_ ba din contra in fiecare reclamatie se baga cu o "parere" fara sa "vrea sa se bage" dar tot trimite postul in topic, cum am mai zis, fara dovezi acea postare este egala cu 0, o mai citim, in cel mai bun caz tinem cont de parere dar cu postarea din acest topic ne-ai cam demonstrat ca esti mai mult aparatorul abuzului decat al dreptatii.

In concluzie @_ELIT_, ai timp pana maine seara sa imi dai STEAMID sau LINK DE LA PROFILUL DE STEAM cu care sustii ca ai fost pe server in momentul in care s-a intamplat actiunea din aceasta reclamatie altfel o sa fi sanctionat cu -1 pe server deoarece aperi nedreptatea si incurajezi abuzul cu acest comportament, ca pana la urma orice admin isi spune dupa "uite in elit asta au incredere, hai sa abuzam si ne scoate el din cacat", pai nu se face asa my dear friends.
Ai timp pana maine seara la 22:00 sa imi dai ce ti-am cerut altfel aplicam -1 cum am spus, deoarece se pot verifica foarte usor log-urile si se poate demonstra daca ai fost sau nu pe server atunci.


Las topicul deschis si astept raspunsul tau.