Quote Originally Posted by randomshot_ View Post
https://postimg.cc/gallery/nqi6dut2/
Faceai urat pe chat ca roma e sub mapa si nu-si da slay,dupa spusele tale "abuza de admin",te-ai luat la cearta pe chat cu el pana ai luat quit de la headshot asta.
Eu ti-am zis clar sa te potolesti,ca oricum nu ti iesea nimic si pana la urma roma isi daduse slay.
Apoi incepi sa ameninti,iti zice omu sa te calmezi si tu il iei cu "ca altfel ce" si ti-am dat ban ca sa ai un moment de respiro,daca dupa quit nu ti-ai revenit
Puteam da gag,da,dar consider ca nu va strica sa va mai potoliti nitel ca vreau si eu sa stau pe server fara certuri zilnice si stupide
Dupa ban,iar o cauti cu lumanarea,iar ti-am zis sa te potolesti,dar n-am mai facut nimic si te-am lasat in treaba ta
Stiam ca se da gag nu quit pentru "cearta", si cu ce te-a deranjat pe tine "cearta" dintre mine si romakevo?

1. prima poza am primit quit de la headshot si am revenit dupa quit deci nu cred ca nu e nici un tupeu/amenintari.
2. poza aceasta nu are nici o valoare, deoarece ceream si eu o explicatie pentru acel quit.
3. asta sa intamplat inainte sa iau acel quit, i-am explicat lui romakevo ca este abuz de admin deoarece are imun si nu vrea sa isi dea slay/kill ca este sub mapa, aduc si dovada daca este cazu.
4. fara valoare.
5. am intrebat daca ati iesit ca sa imi explicati si mie de ce ban/quit.
6. am zis ca ma duc pe forum si fac reclamatie.