Quote Originally Posted by NINJA121 View Post
am realizat ca nu se merita efortul. Nu ai cu cine si nu ai de ce. Prin asta ma refer ca incerc prea mult sa atrag atentia celor care nu se comporta 'exemplar', avand in vedere ca nu exista defapt vreun admin interesat de ceilalți - fiecare este interesat de interesele sale si nimic mai mult. Sectiunea asta e oricum "useless" (adica fara folos pentru cei care au nevoie de dex si de corectare pentru fiecare cuvant): in cel mai rau caz, cineva isi ia REMOVE s-apoi iei cumpara gradul înapoi. Ma opresc din a-mi da interesul pentru server, ca oricum nu rezolv nimic, numa' ma trezesc cu 32 de admini care-mi spun ca sunt enervant si fac postari "useless" pe forum.
eu cred ca admini ar trebui sa modereze jucatori fara grad nu sa se modereze admini intre ei decat sa ia dovezi si sa reclame faptul ca tu crezi ca asa trebuie gestionata situatia este vina ta si asa cum i am zis si luii marius eu platesc hostul asa ca am cerut vip si lord mi a bagat si general inapoi, si eu cred ca cam exagerezi dar bafta