Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  7
Results 1 to 10 of 25

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    Daca gresesc @Alin / @TheLord imi pare rau nu vreau sa ma bag dar da limbajul este urat dar nu cumva treaba managerului este sa aibe grija de codatii? Si a helperilor si staffilor sa aibe grija de chat si voice chat? Asta este cam parerea mea ... da limbajul este urat dar pentru ca nu se pune ... este staff ... treaba lui este cu chat si voice chat
    hai dati la asta un infraction nu inteleg ce cauta aici si isi da cu parerea cand nici nu era de fata pe server si se baga ca musca la cacat
    si ca sa iti si explic la prostia spusa de tine, care tu spui "nu vreau sa ma bag" dar te bagi..
    care e logica ta aici ? managerul are grija de codati, si helperii de chat/vc adica managerul daca aude pe unu ca-si baga organul genital in vaginu lu maica-sa cuiva sa il las, ca domne e treaba helperului, 0 logica
    manager eram eu si cred ca si kennn are, daca chiar considera ca playerul ala e codat, putea apela lejer la mine sau la el, dar a ales sa-si faca de cap, logica 0 x2
    cum apari de nicaieri sa-ti salvezi prietenii
    next

    Quote Originally Posted by SaVa View Post
    chestii spuse la nervi ,greseala mea , aveau cod dar cum nu mai am acces la ban...fac degeaba demo,ca nici tu nu te uitai pe ei , nu gonesc playeri ,am multi prieteni pe server si am adus playeri , acum fiecare cu parerea lui ,cum ai si spus ,vii odata la o luna pe server ,fix acum m ai prins prost ,coincidenta ,aia e si arogant ,sunt ,recunosc .
    ok, nervii ca nervii, dar nu inteleg de unde pana unde spui tu ca ce rost avea demo-ul si ca nu aveai acces la ban, legat de ban am spus doar ca le-ai fi dat ban daca aveai acces, si treaba cu demo-ul, daca tot nu il faci ca "nu are rost" ca nu ai acces la ban, kick de ce le-ai dat ? cum am spus nici macar nu te-ai spus spec pe ei doar te-ai luat dupa ala care si-a luat 2 capuri de la diferite persoane si se plange pe server si tu te iei dupa el
    aici ai doua greseli, una ca dumnezeu ala zicea pe voice chat codatii, nici macar nu spunea pe u@
    si a doua deja o stii
    Last edited by ?RyN?; 29-06-21 at 01:31.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •