Quote Originally Posted by dEv. View Post
Ce i cu cacatu asta? coaie, crede ma ca din tot staff-ul jbgo cam 60-50% din toti admini cunosc regulamentul, ceilalti spun ca il stiu, dar habar nu au de el, ma refer acum admini mai "maturi"(15,16,17) pe orice server sunt copii care abuzeaza, care se satura si vor sa scape de grad, aia e, asa sunt ei cplm sa faci? au abuzat e t3m1 lord symb0l, si primesc -1 remove ce dracu primesc ei, un mare cacat test live, daca e un admin sa zicem un general care nu l suporta pe cel care a facut cererea si e acceptat si vrea el sa faca testul(sa zicem asa) ala ii pune intrebari de tot cacatul si de ce sa faca testul de admin cei de la comisar in sus? voi ii dati gradul? ar trebui unul dintre fondatori, dar timpul lor nu le permite asta.. Si crede ma ca mai sunt pe jbgo, chiar copii mai maturi decat tine si oricine altcineva, care si cunosc regulamentul si crede ma ca fara copii nici un sv nu ar fii asa de populat, cu prostiile lor pe care le spun "caterinca" lor slaba, coaie fara copii jb, jbgo, plm si orice alt sv nu ar avea playeri cum au acum

ma rog un mare cacat propunerea asta
contra
dev.
Ai citit restul de propuneri? De ce ar fii o idee proasta? Ok nu o fac adminii, dar ați putea să o faceți voi care sunteți moderatori de forum sau server admin adc efectiv nici măcar nu știu de ce mai aveți gradul ala fără supărare dar nici nu mi se pare normal sa vina un prost ca cRystyan sau Hackeru care a avut admin din câte vad, ca Andrei God sau ca S3by care întra și ei o data la 3 ani pe sever și se gândesc și ei sa mai abuzeze puțin ca sunt capiati, nu mi se pare corect sa fie o comunitate plina de copii idioți și reduși psihic. Cu ce a greșit ExPecT_JoKeR sa ii dea inteligentul de S3by ban permanent? Recunoaște dev ca sunt mulți idioți în staff care n au ce cauta, și nu cred ca un număr limitat de locuri în staff ar strica...