Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by iulian.21 View Post
    Vreau Dovezi clare https://imgur.com/gallery/cm52m3A sunt 6imagini se poate vedea limbaj lu goagle.. va-ti vb pe dis sa va puneti pe mn inafara de acea dovada cu ct. nu vad nimic vreau dovezi clare
    1 mi-am dat slap 4 ca eram blocat poate confirma @TheLord era on acuma 2zile
    2.nu te-am injurat jignit. nu vorbeam cu tine. sounds l-am pus ca am zis ca asa ar fi frumos. cand intri sa iti auzi si tu soundu-l si repet si prost nu e jignire.sau,limbajvulgar.https://dexonline.net/definitie-prost nu prea ai facut Scoala.. nu ti-a placut
    3 ala zice ca i-am dat quit dar nicio,dovada. e clar cu voi 2 se poate vedea cum imi dai si kick si daca se poate pentru Chestia Asta rog pe @Strumf @TheLord sa i penaliza-ti ca din cate stiu. nu mai e cu minute.. sau a facut goagle si roma regulii noi. pe server Vreau Dovezi Clare nu e nimic Adevarat ,si ce imunitatea am intrat cu comanda ct. era loc.. dc sa ies. daca era loc si nu voia nimeni se poate vedea in imaginea 6..cum era loc ct si ca trebuie eu sa ies. de cand si-a luat roma creator a inceput sa o arda rau.
    @Strumf @TheLord data de astazi cauta in log si daca se gasesc am 2 hlquituri sa te sanctioneze dublu pentru minciuna !

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GoAgLe# View Post
    @Strumf @TheLord data de astazi cauta in log si daca se gasesc am 2 hlquituri sa te sanctioneze dublu pentru minciuna !
    am zis ca Vreau Dovezii clare eu doar vreau dovezii clare daca nu stia-i nu se ia in considerare. daca nu ai dovezii clar doar ti-am spus vreau dovezi clare.. hai ca citim si noi daca e

    si kick care la-i dat pentru imunitate...cica daca eu am intrat normal la ct dc sa ma mut ? ca te-ai vb cu roma pe dis sa va puneti pe mn?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •