Quote Originally Posted by fEy#x View Post
Ba ,dar atata stie ,si-a luat sef parca ne impresioneaza !
Esti copil cu grad pe servar de atit esti instare si la quit https://imgur.com/a/5wTMH
Invata regulametu si nu te mai baga in briza unde iti fierbe oala.
Cin se joaca omu linistit deabea ce itri si cu quit, ba nu ma ipresionezi grad de te cartof care ai furat tu bani de la mama si ne ipresionezi tu ca ai sef sau ce grad de mamaliga te crezi K?
La sound pot sami dau eu cite sounduri doresc eu 2-3 pe runda mea de day nu la altu, sau nu sti regulamet sa pun asiii sa vezi?

QUIT
- se poate utiliza in cazul in care in regulamentul anterior comanda este mentionata ca masura de sanctiune.
- se poate utiliza in cazul in care un alt admin face abateri grave de la regulamentul anterior si are imunitate.
- spam-ul cu aceasta comanda este strict interzis( prin spam intelegem aplicarea comenzii succesiv pe un singur jucator sau mai multi).
Abaterea de la aceste reguli duce la aplicarea sanctiunii de suspendare a accesului.
Tu dai quit degeaba fin ca nu respecti regulametu si miai dat quit abuziv ca nu sti regulemtu, ca va tineti de mina tu si apple. Ba csf nai csf cu copii trebuie sa ai grija cu ei.