Salut dragi membrii ai comunitatii AlphaCs.Ro!Acum putin timp forumul nostrum a implinit 4 ani de activitate, ani in care am avut foarte multe realizari, eu unul fiind foarte mandru de ce am reusit sa facem impreuna anul acesta.Cum am zis si in anii anteriori, cu riscul de a ma repeta, am sa zic si acum:Sunt foarte mandru de forumul acesta, de tot ce are legatura cu el, pentru mine, colegii mei din staff si fondatorii TheLord si Strumf este o mare realizare si suntem foarte bucurosi de realizarile noastre.Vorbind in numele tuturor celor din staff, vreau sa va multumesc pentru ca ati contribuit la dezvoltarea forumului.

Anul acesta, la fel ca fiecare an, a fost plin de realizari, la care au contribuit atat voi cat si membrii staffului care, va asigur, muncesc pentru a mentine forumul asa cum este.Anul acesta am reusit sa achizitionam licenta pentru vbulletin si o tema personalizata pentru forum, pentru ele platind administratorii si fondatorii, mai multe detalii despre licenta aici.De asemenea, am ajuns la numarul de 38,255 de membrii pe forum, chiar daca nu am mai urcat cat am urcat in primii ani.Realizarile sunt mai multe, cum ar fi serverul de jb al comunitatii, detinut de @TheLord si @Strumf care inca rezista dupa atatia ani, care a primit foarte multe update-uri.Asta e dovada ca rezistam!Asta e dovada ca ne ocupam!In continuare, serverele de CS:GO(JBGO/SURF/ARENA) cresc in playeri, ceea ce mi se pare un lucru important pentru comunitate si pentru dezvoltarea ei.Serverele de CS:GO inca sunt la inceput, eu cred ca o sa aiba un viitor stralucit ca si cele de cs 1.6 care inca se tin bine.


In final, tot ce vreau sa mai spun, ca in fiecare an LA MULTI ANI ALPHACS.RO!!!!!