Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 15

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #2

    User Info Menu

    iar incepe omu. 1 : faceam giveaway si m-a injurat si nu am vrut sa il mai bag ; 2 : eram 2 pe server 3 : ma injura sa ii dau creditele dupa ce imi da barbut amenintandu-ma cu reclamatie ; 4 : eram singuri pe server IAR ; 5 : am dat-o la misto, nu i-am dat kick ; 6 : daca pun si eu poze cu ce ai scris pe admin chat nu mai zici nimic. ; 7 : la fel ca si la 6 ; 8 : nu vad problema aici avand in vedere ca tu injuri mult mai urat decat mine ; 9 : probleme? Vreau sa inteleg care mama mea ti-e problema vere, orice zic in chat este o problema cu tine, in plus faptul ca ma ameninti cu reclamatia ca nu iti dau creditele pe care tu mi le-ai dat de la barbut e bullshit. Danny fa ce vrei da atata iti zic, omu da gag/mute/kick pentru motive si durata care nu sunt specifice doar ca nu stau sa le dau io screenshot la toate ca omu asta. Motivu cu ban pe motiv "admin" e fals, nu am dat ban nimanui cu motivul asta, si nu ma apuca din senin sa injur pe u@ (nu am facut asta niciodata poate pe referi la @)
    Last edited by cLoudzzz; 24-09-23 at 14:14.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •