Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  17
Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    ba fututi pastele ma-tii sa-ti fut de copil handicapat ce esti, ce mormantu' ma-tii te tot plangi pe aici cacama-s pe fata ta de copil prost analfabet ce esti, ce mormantul tau ai cu el ca deja ma plictisiti cu toata prostia asta ca m-am saturat, l-ati lasat fara adm pe forum, bun, l-ati lasat fara creator pe server, bun, pai tu ce mormantul ma-tii te plangi pe aici de el ba cacat cu ochi, intru frumos pe server si eu ce vad ?
    https://imgur.com/a/d1AV8Uv
    scrii numele lui ma-sa copil tampit ce esti, ca asta ma frustreaza pe mine, ia-te ba cacat cu ochi de el nu mai spune numele lui ma-sa si alte cacaturi, normal ca el se enerveaza si iti da ban destroy si toate cele, iti mai da si o ora ban ca omul futute in gura sa te fut de retardat, as sta sa fac romane pe aici dar imi pare rau de gradul asta ca eu trebuie sa fiu un gm model, dar cu copii retardati ca tine nu se poate, stai si suferi pe aici prin topicuri
    terminati-va si voi cu "cazul petrix", l-ati lasat in pula mea un nimic pe comunitate, si stiti bine cat de lingai ati fost unii de v-ati dat pe langa el sa va cumpere cate ceva cand i-a cumparat si alexandrei aleia.
    Terminati-va cu toata prostia asta si lasati omul in pace, dupa ce ca are 2-3 prieteni ramasi pe aici va mai si bateti pula de el, ca eu daca ramaneam pe server faceam frumos un demo si ma cacam pe ochii tai de copil numai in spam de reclamatii sa vezi cum e sa fi luat la pula copil prost, ca daca as afla in rasa ta cum o cheama pe ma-ta i-as face direct cont pe nimfomane da-te drq de copil autist nascut in cernobal
    A pai fututi morți matii, te bagi ca bou in seamă în mormântul matii.
    Dacă el imi da destroy degeaba ce pizda ma-ti te bagi in seama?
    In gatu matii de copil gras, ieși dreq afară cu copii, stai in casa ca o muie prăjită și joci cs.
    Dacă tu stai spec de unde dreq sti tu ce sa intamplat?
    Daca i-am zis de masa ce?gatu tau de copil ars la cur cu bricheta.
    Dacă el imi da destroy degeaba..zi Si tu cum ai face?
    Mai veziti de treabă ta si nu te amesteca...tu parca erai in potriva lui si acuma ii ei apărarea )
    Parerea mea este ca trb sa ieși afară cu copii.
    Ce dreq exemplu sa fi tu ma?
    Tu nu vezi ca esti frustrat...du-te ba si culcă-te.
    mormântul matii nu ți-am zis de morți copil futut in pizda.
    Mars la ma-ta si ajuto la treabă...nu sta ca bou la poartă

    ?RyN?: "Parerea mea este ca trb sa ieși afară cu copii."
    Parerea mea este ca trb sa iesi pe la scoala cu copIII
    ) aoleu...tu apuca ma?
    Ce dreq ți-am făcut ma?
    Nici in seamă nu te bag si intervi tu repede.
    Tu nu gandesti?el imi da destroy degeaba dreq fra niciun motiv...
    Nu mai interveni dreq si stai in banca ta
    ?RyN?: hai taci din gura ca il stiu deja prea bine pe asta, nu ti-a dat el degeaba, e si el prost ca nu face o poza sau ceva, ca tu ajungeai din reclamatia lui cel cu adv
    Coaie se vede bine in prima reclamație ce mapa era, si dupa ce sa schimbat mapa am zis de masa in pula mea de nervi dreq.
    Ca nu zic degeaba de mame bai ryn...eu nu am avut nimic cu el cand a intrat pe sv, dar dacă îmi da destroy si imi fute cs-ul degeaba normal ca am draci @?RyN?
    Last edited by CoNaN93; 21-06-19 at 00:14.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •