Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Salutari,

Nu va retin mult, am cateva propuneri pentru care as vrea sa-mi spuneti ce parere aveti.

1. Regula cu CT nu are voie in celule,tunel, cusca mare pana la 7:00 ( adica 0:00) sa fie modificata astfel:
CT nu are voie in tunel.

De ce?
i) nu vreau sa astept minute ca sa pot sa omor un AFK care are spawn prin celula si nu-l vad de afara.
ii) nu vreau sa mai vad slay ca a calcat unul in cusca mare... plm, pana la urma gardianul daca vrea intra si-n cusca
iii) sa ramana doar pt tunel, ca sa poata evada terro gen daca e smecher



2. Daca propunerea 1. nu se va accepta, va anunt ca eu n am sa sanctionez pe nimeni( si nici nu cred ca am facut-o) ca intra in cusca mare sau cell( doar tunel); si evident, eu voi intra =]] in ele.

@TheLord, tag sa vaza si ochii tai de shaormar.

Cum s-a zis si aici, daca e sa facem ceva trebuie gandit si specificat clar ce restrictionam si ce nu.
Cel mai bine ca pana la 00:00 (7) sa nu poti intra in celule strict doar cum a zis @Rowst doar daca ai terminat day-ul si prizonierii refuza sa vina, atunci te duci si verifici toate celulele si te duci unde vrei tu.
Dar daca ii lasam sa intre oricand si doar in tunele nu, atunci o sa intre astea instant cand incepe runda in celule dupa cei care ar putea sa fuga in tunel, dupa cei care au arme in celule sau etc. si asa o sa se faca abuz la maxim.
Tot asa putem specifica ca in CUSCA MARE sa se poata intra oricand fara restrictie in rest cum am zis mai sus.