Quote Originally Posted by bogdan.ro View Post
1.Propun ca la lr după ce dai să fie și headshot only și să nu mai faci bhop și să nu dai lr de sus, 2.Și să nu mai zici simon spune ci să zici direct comanda.
3.Să fie doar ultimul duck moare,ultimul jump moare,ultimul duck jump moare,primul jump trăiește,primul duck junp trăiește.
4.Să avem paint casă lăsăm paint unde mergem noi simon,dar să fie comanda toți după paint,și dacă vrei să fie în cuscă prizonieri să fie comanda toți în cuscă și rându la paint.
5.să fie selectate automat dayurile gen: Ziua luni normal day,Ziua marți normal day,Ziua Mercuri gun day,Ziua Joi normal day,Ziua vineri cell day,Ziua sâmbătă gun day headshoot only,ziua duminică este ziua liberă.
6.La duminică unde scrie ziua fd să scrie așa: Toți Prizonieri au FreeDay pot merge oricunde dar nu în Zonele CT.
7.Când intră cineva să scrie de așa la t când intri: TheLord a intrat în echipa Prizonierilor!
La ct: TheLord a intrat în echipa Gardienilor!
8.Când intră cineva după ce a intrat într-o echipă să scrie de ex: A intrat, adminul TheLord.
9.Să fie dayuri noi: Luni gravity day,Joi hns day,Vineri fire day,
10.Dacă te strigă cineva să scrie așa de ex: TheLord: bogdan.ro: Da,spune direct nu mă mai striga de zece ori.
ăsta e un exemplu dar să apară dela polițist în sus și să fie pt toți admini.și să nu fie înjurături.
11.Să avem tag în chat adică nu orice tag să fie tag cu numele dela acces la toate gradele dar nu Slot doar dela polițist ,


Quote Originally Posted by bogdan.ro View Post
Încă ceva:
12.Dacă este la simon să deschizi meniu să fie jocuri și la jocuri să scrie box,fotball,baschet etc. și selectezi acolo ce să se joace prizonieri.
13.să avem un dăsta de concursuri.
14.Upgrade/Downgrade adică trebiue să fi să primești reconpensă. dar să nu putem face decât cerere slot și polițist.și nu poate posta decât cei care are acces la ftp. adică (TheLord,Ștrumf).
15.Dacă slotul dă pro/contra să nu mai dea.
16.Dacă rămân 2 prizoneri să un meniu automat pt box adică dacă ești de acord să faci box sau dacă nu ești de acord să faci box.
17.Propun să avem toate armele acolo la /lr.
18.Să nu avem voie pe textură se sancționează cu kick/slay.
19.Dacă ai admin dela polițist în sus poți folosi paint.
20.Să putem arunca bani pe tasta g fără bind să fie automat și dacă mori să pierzi din bani. și poți să-ți recuperezi bani la loc.
21.Să avem crowbare.
22.Să avem scout doar pentru vip. doar la șhop.
23.Să avem multe secune pentru ascundere la hns day.
24.Să avem secunde să ne ascundem la Fire day.(Dacă nu știți fire este un day în care este simonul în flăcări și trb să ți deie foc și trb să fugi de el).
25.Să putem fugi de ct la Gravity day și să avem voie să ne urcăm pe textură la dayu ăsta.(Și să fie 500 gravity ca pe hnsuri).
1. Si ce rost are sa fie hs only si sa nu poti face bhop? Unde mai este distractia. Da putem face un LR nou in care sa fie strict HS, daca vreti asta putem baga, in rest nu imi place sa limitam.
2. Si ce rost mai are jocul, ce rost mai are modul in sine? Asta e conceptul jocului "Simon spune" ca sa fie o comanda valida, nu stiu unde ai vazut tu pe ce server ca se da comanda direct, dar sincer daca vreun server face asa sunt redusi si batuti in cap grav, sa isi faca alt server atunci nu de jb.
3. ??????????? de ce am limita asta? De ce am face strict 4 comenzi + comenzi in meniu de la simon? Farmecul jocului? Imaginatia omului unde ramane? Puteti FACE orice va duce capul la day-uri, orice joculet micut, orice joculet pe mapa, concursuri ex. trivia, sau orice orice va duce capul, ex ultimul care ajunge la un perete sau orice joc va vine in cap. Unde ramane farmecul cu 4 comenzi doar? Wtf, nu am vazut o asemenea propunere in viata mea si daca ai vazut chestia asta pe alt server te rog frumos sa te duci pe el si spunele sa intre in gamepanel si sa dea reinstall la server dupa sa mearga unde au host si sa dea anulare la serviciu si sa inchida in pula mea server-ul ca sunt redusi rau
4. Simon are pasi, poate sa faca o linie cu pasii lui, majoritatea custilor si mapelor au linie ori in fata celulelor ori in celule. Paint-ul ar strica din nou tot farmecul si ar fi degeaba.
5. ?????? Din nou, de ce? Sunt 4 pagini de day-uri, simon poate sa aleaga ce vrea. Sistemul de zile sa zicem ar merge sa scrie sus LUNI-MARTI-MIERCURI etc. si duminica sa fie mereu freeday dar nu stiu sincer cat rost are cand deja oricum toti sunt obisnuiti asa, dar daca vreti chestia cu zilele propuneti intr-un topic separat doar asta.
6. 5.
7. este deja
8. este deja
9. ce fac acele day-uri?
10. useless, ala este un bot
11. asta daac vreti tag-uri in chat propuneti topic separat cu punctul 5.
12. este deja box, restul poate sa decida simon ce face nu trebuie sa bagam si intr-un meniu un scris amarat cu football si baschet.
13. da dasta de concursuri, am inteles
14. nu
15. nu
16. ai lr
17. aveti destule arme, daca vreti si altele propuneti ce arme vreti
18. citeste in pula mea regulamentul
19. am zis ca nu bag paint
20. nu se salveaza banii, ce faceti pe o mapa si cheltuiti aia e, cand se schimba mapa incepeti de la 5 iara, daca bagam aruncarea banilor degeaba am mai limitat givejbmoney ca o sa arunce cei cu acces la bani in prostie bani jucatorilor = drujbe toti = urat
21. crowbar = bata de baseball dar am schimbat modelul ca tot a fost ranga timp de 7 ani
22. nu
23. aveti destule
24. un day de genul am notat in txt, o sa vedem daca il implementam
25. mi se pare un day useless in care doar pierdeti timpul.

Astea fiind spuse T/C