Quote Originally Posted by TheLord View Post
Daca e scris de THEBOSS imposibil sa nu existe sma )))))

Si referitor la propunere, de asta am facut logurile ca sa vedem doar noi cu strumf ca daca va bag in chat o sa fie 10000000000000000000000000 de reclamatii .
Asa sa zicem ca mai aveti o portita micuta si puteti folosii comenzile cu bun simt.

Oricum cum am zis si cand am baga logurile , alea o sa fie verificate periodic si daca cineva abuzeaza, spameaza open revive etc. o sa primeasca suspend etc. Am verificat la inceput dupa implementare si nu prea erau probleme nici acum nu e asa cine stie ce mult spam , o sa mai fie verificate si daca consideram ca cineva merita suspend o sa primeasca ca la minne.
Reclamații oricum sunt deoarece se abuzează de comenzi, dar nu stie nimeni exact cine a folosit comanda ( ex: esti ct si sunt 4 creatori on si T primește bani si au toți drujbe. Intrebare: cine a dat bani? La fel si cu amx_open) dar daca e sa apără in chat ca a folosit careva comanda de jbmoney si de open, o sa se gândească mai bine inainte sa o folosească. Recunosc ca si eu mai foloseam amx_open pe final de mapa dar daca ar fii sa apara in chat ca am folosit, sigur nu o sa mai folosesc comanda aiurea @MONK. Ideea e ca unii dau jbmoney fara sa fi trecut 15 minute din mapa sau fara sa fi jucat 15 minute pe server si asa pot vedea toți daca ai folosit corect comanda sau nu.