Am reusit intr-un final sa fac si pozele cu premiile de la concursul "cadou de Craciun" pe ambele servere ( o sa postez pe 1.6 pe parcursul zilei de astazi 01/05/2019 deoarece sunt multe de bagat ).
Am facut premiile acum pe ambele servere dupa care am scris toti participantii in .TXT si am verificat fiecare ce a castigat , deci nu m-am luat dupa ce s-a pus mai mult , dupa ce a fost votat mai putin sau etc. am pus totul RANDOM pe poza.
Exista si cadouri fara premiu "CIOCOLATA(NIMIC)" si desigur unii au nimerit si aceste cadouri , dar asta nu trebuie sa va dezamageasca ca o sa mai fie concursuri de genul , vad ca asta va place destul de mult

Sa nu o mai lungim prea mult, poza cu cadourile castigatoare este:



Lista cu cei care au participat cat si cu ce au castigat:

Adolf Hitler - A5 - a castigat VIP 1 LUNA
Otake - C4 - a castigat SOUND 2 LUNI
Symb0L - C2 - a castigat VIP 2 LUNI
Kymy - C3 - a castigat +1
?RyN? - D5 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
Burdusel Uzumaki - C2 - a castigat VIP 2 LUNI
ZaSmoke - C5 - a castigat VIP 2 SAPTAMANI
S3by - B2 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
BANKAI - A2 - a castigat VIP 2 SAPTAMANI
NinjaCnz - C3 -a castigat +1
GaByVaDaBaSs SkinUp.GG - E2 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
MenthoL2k - C4 - a castigat SOUND 2 LUNI
T3m!n@tor4 - D4 - a castigat VIP 1 LUNA
ConceptioN - D4 - a castigat VIP 1 LUNA
RapeXO - A4 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
Sporting - D2 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
RDI - D5 - a castigat o CIOCOLATA(NIMIC)
ZaSrit - B3 - a castigat SOUND 2 SAPTAMANI
ZGUNTER - D3 - a castigat SOUND 2 SAPTAMANI
D3m0n!cR3nv!3 - E5 - a castigat SOUND 2 SAPTAMANI


De la @Boruto Uzumaki si @ConceptioN astept PM cu LINK de la STEAM PROFILE deoarece nu stiu daca au sau nu admin , desigur doar daca va vreti premiul !
Cei care au deja tot si au participat doar ca sa doneze premiul sa imi trimita PM cui vor sa ii dea premiul!


Toate premiile au fost acordate castigatorilor !(inafara de cei mentionati mai sus boruto si conception)

Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor la acest concurs !
Va doresc din nou , pentru ultima oara un AN NOU FERICIT si va astept cu drag la urmatoarele editii ale acestui concurs !
Va iubi