Quote Originally Posted by xeleron View Post
Cu ce a deviat de la subiect ? cu dimensinea avatarelor ? pana la urma omul a postat creatia (deci, nu se considera Post-Hunt/Off-Topic), daca pe ala il deranja atat de tare, discuta cu el in alta parte, nu ?
Vezi ca am editat acolo ca mi-am dat seama ca am omis ceva.

Uite cu ce a deraiat:
Daca vrei sa-mi par dragalas pe profil si dur la topicuri sa stii ca nu ma impresionezi, durule..
Si nu ma iei cu "prietene" imi cereai mie frumusel 5E, erai bland.. cumintel si acum ma iei pe mine cu "prietene"
Logic ar fii sa vad cum te rogi de alti sa-ti puna avatarul, acum astept infra.. sa te satisfaci si tu putin
Reiau:
Andrei a avut un post pe care l-a sters imediat dupa ce i-a raspuns George. Dev ori nu a apucat sa vada postul ca s-a sters ORI NU INTELEGE.
George si spune la final "bine ca ti-ai sters postul" CE E ASA GREU? Dev a sarit la harta aiurea..fara sa fie macar adus in discutie..pfai de capul meu..daca pentru un inf se face asta..ce s-ar face pentru ban?
@xeleron uita-te te rog si la pozele puse de mine. https://imgur.com/a/X8iqLYD (prima poza este postul sters a lui boruto aka andrei)