Quote Originally Posted by SkillartzHD View Post
amx_ss trimite comanda "snapshot/screenshot" prin client_cmd(alias svc_stufftext)
problema : toate clientele au filtru de protectie pentru svc_stufftext in care este inclus si "snapshot/screenshot" , deci in concluzie o sa functioneze la 1% din jucatori
o alta solutie ar fi un demo global pentru toti jucatori inregistrat in permanenta de un bot
https://www85.zippyshare.com/v/gX7FXV5R/file.html (puteti vizualiza fiecare jucator in acest demo)
Chiar cautam postarea lui.
Stiam ca nu mai este posibila executarea comenzii snapshot din script din cauza protectiilor de slowhack.
Deci practic ca sa intelegeti toti, cei care aveti protectie la "minne" aveti protectie si la amx_ss.
O solutie ar fi ce a zis skill cu demo mereu, dar nu cred ca isi are deja rostul, suspectati voi pe cineva si filmati direct, asa pana va da el demo pana verificati si nici nu cred ca in demo lui apare hack-ul.

Din cauza ca au fost facute atatea manerii pe 1.6 si ca toate clientele au protectie anti comenzile acestea PROPUNEREA nu o sa fie bagata.
Cum a spus si skill, o sa functioneze pe 1% din jucatori si codatii nu cred ca au cs fara protectie.