Deoarece multi de aici nu sunt pe discord si multi dintre voi aveti cont pe forum si sunteti mult mai activi pe forum va anunt si aici pe voi!
Deoarece acum se nimereste sa fim plecati deoadata amandoi(cred ca prima oara in 10 ani), eu cat si @Strumf (el deja e inactiv de cateva zile da revine abea dupa 15 si el), am zis sa va anunt si aici ca sa stiti de ce nu raspundem pe alte platforme(discord/fb/etc.).

Las mesajul de pe discord aici:

Va anuntam ca intre 10-15 IULIE o sa fim plecati, eu cat si @Strumf deci pentru orice problema legata de SERVERE/FORUM/ETC. ne puteti contacta prin PM pe FORUM ca aici o sa fie singurul loc in care o sa putem verifica mesajele.(pe discord/steam/fb/etc. raspundem doar dupa 15 la probleme/mesaje/etc.).

PS.: sper ca nu va treziti din nou, astea mai smardoi si suferinte dupa atentie, sa banati tot serverul pe jb/jbgo/arena/surf ca de fiecare data cand suntem plecati se INTAMPLA CEVA, in 10 ani mereu asa a fost, sa speram ca acum o sa fie diferit, oricum va putem executa si de pe telefon doar sa ne trimiteti mesaj pe forum cu problema si se rezolva.

Am rugamintea ca cei care stiti ca aveti de facut cereri(chiar daca mai aveti de asteptat 2-3 zile) sa le faceti acum ca sa le inchid in seara asta sau maxim maine, ca dupa o sa asteptati pana dupa 15 pentru un raspuns.
Pentru orice problema care nu necesita interventia noastra, contactati lejer orice administrator/gm, pe ARENA/SURF pentru orice problema il puteti anunta pe Alin https://alphacs.ro/member.php?196-Alin deoarece el este fondator cu mine acolo si are acces deplin peste tot.

Tot dupa 15 o sa organizam si aniversarea de 10 ani a server-ului JB.ALPHACS.RO
Va pupix, aveti grija de voi