Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
Ba Roma cate minne uri i ai dat tu lu dark ? Raspunde mi la intrebare.....
Nu te mai baga unde nu iti fierde oala.

Quote Originally Posted by IanisDA102 View Post
Bun eu am scris in consola amx_minne romakevo abuz minne pentru ca cand s-a terminat mapa mi-ai dat minne si dupa ai intrat pe server si mi-ai dat quit si iti trimit si poza mi se stricase pc din cauza quit eu nu stiu sa dau eu minne pe steam si chestii deci dupa mi-ai dat quit cand ti-am dat minne pe server:https://imgur.com/a/1IzYLnx
Desi nu vad ca ti-am dat eu pe forum ca ti-am spus ca nu stiu ti-am dat pe server si dupa mi-ai dat quit ca ce sa faci eu ti-am zis imi dai de vreo 5 6 mape minne cand se termina mapa si arata tab cu scoru
Edit:Cine sa imi dea?Cineva imi da de nus cate mape si saptamana trecuta cine era on?Bogdan si Tu Bogdan nu da dar tu iti dai seama cand vezi 11 reclamatii
Am sa cer minne logs de la Lord si o sa le postez aici sa vezi ca nu ti-am dat nici un minne. Se vede ca esti foarte prost. Minne pe steam inseamna ca aveam cs 1.6 classic cumparat de pe steam si tu mi-ai stricat tot jocul. Nu inseamna orice prostie iti trece tie prin capsorul ala mic al tau.

Quote Originally Posted by IanisDA102 View Post
Eu ti-am spus ti-am dat minne pe server cum mi-ai facut si tu nu am de unde sa stiu sa iti dau minne pe steam sau forum sau ce zici tu eu nu am nici steam
Ai butonul de edit, foloseste-l dracului.

Romakevo.
Sef Penitenciar.