Quote Originally Posted by Melis View Post
Inainte sa iti fac ceva l-am intrebat pe Lord daca am voie si a spus ca da
Si mai usor cu limbajul

https://imgur.com/a/CTDDp2v

General
Melis

Seara faina
Ai voie comenzi normale daca sunt foarte multi si vrei sa mai scapi de cativa, sau ii duci la un joc si mai scapi de 1-2 ca sa fie echipe egale in caz ca vrei sa faci jocuri cu ei.
Dar in mod normal godmode day il dai ca sa ii duci pe toti la jocuri.
Daca nu erau 15 si nu ai facut jocuri cu ei = slay, vezi in regulament ca scrie clar. Eu am zis asa in caz ca, dar nu cred ca erau 15 deci ai primit pe drept slay, adica cum scrie in regulament.

GodMode Day

Este un Day normal in care Simon-ul poate decide cum decurge runda, insemnand ca poate adauga Duck Day, Hat Day( Astronaut, Sombrero, etc.), Jump Day si asa mai departe.
Echipa CT(Gardieni) are imunitate si nu poate fi ucisa.
Simon-ul trebuie sa termine Day-ul in maxim 15 minute de la inceperea rundei.
Daca Simon-ul nu impune vreo restrictie, Echipa CT(Gardieni) nu are voie sa omoare jucatorii de la Echipa Terro(Prizonieri) fara motiv.
In acest Day Freeday-ul este valabil.
SIMON este obligat la God Mode Day sa faca joculete, se recomanda utilizarea jocurilor de pe mapa, comenzile normale sunt permise doar in cazul in care sunt peste 15 jucatori la echipa PRIZONIERILOR si doriti sa faceti joculete cu mai putini jucatori, asta nu inseamna ca nu puteti face cu toti jucatorii, daca sunt 30 de PRIZONIERI si vreti sa va jucati cu toti atunci ii duceti direct la jocuri! Sanctiune daca nu se respecta regula cu 15 jucatori(adica daca se dau comenzi normale sub 15 PRIZONIERI) sau daca SIMON nu face joculete este: slay pentru SIMON!