Quote Originally Posted by Sergiu Risciuc View Post
Mutumim @TheLord si @SkillartzHD
Imi place maxim acest update, cred ca va oferi o motivatie tuturor jucatoriilor vechi sa revina pe jb
La cat mai multe update-uri de acest gen, o zi buna .
+
propun sa se adauge in shop o optiune pentru criminal care sa coste 60 $ , ca toti inocentii sa se miste mult mai incet , mai pe scurt un "Slow mode" de 30 secunde, idk, ramane decizia ta
Si tot o data sa se adauge pentru inocenti in shop optiune de a il face pe criminal sa sangereze pentru 3 secunde, aceasta sa coste 30 $ si sa poata fi folosita o singura data in acea runda de fiecare ca sa se evite eventualul abuz al creatoriilor.
Sper sa va placa aceasta idee si inca o data te felicit Lord si Skillartz , deoarece ati reusit sa implementati aceast lucru pe server . Nu este o treaba usoara , respect pentru asta.
Chiar sunt idei foarte bune Ar merge si itemele sa fie cat mai ieftine ca sa nu incurce creditele unui jucator prea mult , probabil o sa fie bagate ce ai scris aici

UPDATE 29/11/2019

◆ S-a bagat un "auto responder" cand scrieti in chat numele unui hats din /hats sau cand scrieti palarie, o sa va apara "Pentru a pune palarie scrie /hats", asta deoarece am observat ca adminii nu prea se mai obosesc sa raspunda unui jucator cand intreaba cum sa puna un hats.(daca este enervant auto responderu la unele cuvinte nu ezitati sa scrieti).
◆ La FreeDay de acum orice jucator poate sa deschida celulele cu comanda /open ca sa nu va mai rugati de CT sa va deschida celulele. Si aici a fost bagat un "auto responder" cand este FreeDay si scrieti "open,usa,celula,celulele" atunci primiti mesaj ca puteti sa scrieti /open pentru a deschide celulele
◆ Mici chestii la Criminal Day au fost rezolvate!

Multumiri lui @SkillartzHD pentru aceste implementari.