Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Eddy[REZOLVAT]

    ► Nick CS:1TAP
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID:Eddy : STEAM_1:0:114351347
    ► Motiv:Abuz de comenzi. Da ban aiurea si kick aiurea.
    ► Dovezi (poze):https://imgur.com/a/ObkBDO3 , i-a mai dat ban unui baiat 30 min pentru "admin disrespect" dar nu a injurat niciun admin. Pacat ca nu s-a salvat ss

  2. #2

    User Info Menu

    Salut am dat kick pentru ca statea camp (aici recunosc ca am gresit) si banul am dat pentru ca ma injurat ,daca tu nu auzi iti recomand un doctor + zii mersi ca nu ai primit si tu ban pentru amenintari eu iti zic pirma data sa citesti regulamentul dupa aia sa faci reclamatie!
    ♦ Adminul nu are voie sa ameninte sub nici o forma un jucator cu comenzi de admin/reclamatie/etc. (din pacate nu am ss doar in log se vede ca ma ameninta ca imi face reclamatie)
    In felul asta pot sa fac si eu reclamatie ca ma ameninti ca faci reclamatie @TheLord
    Last edited by dakk; 11-08-20 at 21:56.

  3. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Varule , cum te-am amenintat zicând că iti fac post și am auzit tot nu te-a înjurat pe tine , si nu se da kick daca stai camp nu stiu cum sa iti zic . Si daca iti zic că-ți fac post pentru ca dai kick si ban aiurea si tu crezi ca te ameninț mai bine o lăsăm așa că n am cu cine sa discut.

  5. #4

    User Info Menu

    Unu la mana nu sunt varul tau doi la mana ma amenintai ca faci post ziceai/scriai pe voice/chat vreo 5 ori ai post ca imi faci post etc...
    Daca nu auzi ti-am zis pot sa mergi la doctor nu e vinea auzi doar ce vrei tu
    Stiu foarte bine ca nu am voie sa dau kick daca sta camp asta am mentionat un rand mai sus ca am gresit doar vad ca tu nu esti in stare sa citesti ceva cu atentie si aici am incheiat discutia cu tine o sa decide Lord sau Symbol ce sanctiune o sa primesc/primim. @TheLord
    Last edited by dakk; 12-08-20 at 15:10.

  6. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by dakk View Post
    Unu la mana nu sunt varul tau doi la mana ma amenintai ca faci post ziceai/scriai pe voice/chat vreo 5 ori ai post ca imi faci post etc...
    Daca nu auzi ti-am zis pot sa mergi la doctor nu e vinea auzi doar ce vrei tu
    Stiu foarte bine ca nu am voie sa dau kick daca sta camp asta am mentionat un rand mai sus ca am gresit doar vad ca tu nu esti in stare sa citesti ceva cu atentie si aici am incheiat discutia cu tine o sa decide Lord sau Symbol ce sanctiune o sa primesc/primim. @TheLord
    nu te am amenintat deloc ca ti fac post ca nu am mentalitate de copil mic sa amenint

  8. #6

    User Info Menu

    Primeste un avertisment (◆), nu se da kick pentru camp, fiecare isi joaca arena cum ii doreste inima, daca campeaza sa fie in bafta lui.
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •