Quote Originally Posted by TheLord View Post
Hellau dragutilor, am ajuns si la finalul acestui concurs si a venit momentul sa anuntam castigatorii! La celelalte concursuri o sa anunt castigatorii curand deoarece lucrez la licenta mai mereu si nu prea am timp sa ma ocup momentan, sper ca nu va supi !
Sa nu o lungim mult, trecem direct la anuntarea castigatorilor!


Poza cu castigatorii FINALI:





Locul 1: GreenSpr@y si a castigat +1 si VIP+SOUND+VOICE o luna - premiul a fost acordat
Locul 2: Valeriu si a castigat +1 si la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna
Locul 3: dean ambrose si a castigat +1 si la alegere un avantaj dintre VIP/SOUND/VOICE o luna

Astept PM dupa urmatorul model de la cei care au de ALES avantaje:

NICK CS:
Link topic anunt castigatori:
Avantaj ales:



Deja am ajuns la aniversarea a 9 ani de JB.ALPHACS.RO, am ajuns sa implinim 9 ani de activitate, 9 ani care daca ma gandesc acum au trecut foarte rapid, pe vremuri probabil nu parea ca trece rapid dar de cativa ani parca trece timpul fara sa observam si ajungem la aniversarea server-ului din nou si abea atunci ne dam seama ca "a mai trecut un an".
Dintr-un vis de a avea un server de JailBreak am ajuns sa avem cel mai POPULAT server de JailBreak din ROMANIA in unele momente chiar din LUME, sa avem cea mai frumoasa comunitate de gaming, cea mai frumoasa si unita comunitate de jucatori si desigur am ajuns sa sarbatorim a 9-a aniversare a acestui server!
Dovada ca visele devin realitate daca luptati si faceti ceva din placere o aveti chiar in fata voastra, chiar server-ul pe care alegeti sa jucati zilnic, alegeti sa jucati pe el deja de 9-a ani, JB.ALPHACS.RO!

LA MULTI ANI JB.ALPHACS.RO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va multumim ca ne sustineti si alegeti de 9 ani server-ul nostru !!!!!!!!!!!
Va pupix si va iubix dragutilor !


Ce naiba sa mai lupt cand imi iau ban de la limzar ca e un prost