O perioada frumoasa din orice punct de vedere, jucand pe acest server din 2016 si descoperind fel si fel de oameni cu diferite mentalitati, altii super okay care se pot simti in acest mesaj, iar altii mai putini ok care pentru ei socializarea si gaming-ul costau in muit/injurat excesiv si mai ales ''superiorii'' server-ului, inteleg cand este de gluma, insa din partea lor era prea de tot.
Am format prietenii pe aceasta comunitate, de aceea vreau sa-i enumar pe acei baieti/tovarasi cu, care jucam aproape non-stop cand timpul imi permitea si ne intelegeam ca niste frati. Indiferent ca ne jucam pe JB, ori alte jocuri, sau pe alte comunitati de acest gen!
@Grim Reaper, @KillerElite, @George CR. , @#AleXuTz#, @@Merik@, @Aerius, @Aurelian, @Ciury. In cazul in care am ratat pe cineva, scuzimi. Va simtiti si voi aici, indiferent de situatie.
Ce pot sa zic, urez mult succes tuturor pe viitor, sa faceti bani multi rau de tort sa va permiteti orice si sa ne intalnim cu bine peste ani si ani. Va pop GabiSGS is here si ne auzim pe discord, etc. Ceawles, :cheers: