Quote Originally Posted by kenzew View Post
M-am uitat si eu pe ele si nu inteleg ce vedenii ai tu, dau un caz ipotetic, daca 10 prosti zic de unu ca face x, inseamna ca ala face x? nu inseaman doar ca e o sansa mai mare ca ala sa faca x dar nu e neaparat adevarat, mai ales ca jumatate de server are rank de silver-mg.
Iar de wall intr-adevar m-am chinuit sa il ascund,aveam tinta blocata de la norecoil, iar dupa adversar ma intorceam deoarece exista o chestie numita game awareness care spune ca atunci cand dupa un timp in care un adversar nu vine din 2 din 3 posibile directii atunci el va venii in procent de 100% din a 3a, iar cand vii dupa o zi in care ai lucrat 8 ore la proiecte cred si eu ca nu fac 50-0 dar ma descurc binisor, iar pe mm si faceit(unde sunt lv aproape 8 cu tot cu codurile mele) sunt destul de constient in fiecare meci sa fac 20-25+ k
Eu zic ca pentru un mge cel mult boostat in le nu sti sa citesti deloc jucatorii. Totusi imi plac teoriile cu care ai venit, dar oricine cu mai mult de 2 neuroni si 60 herti ar putea vedea ca nu e nimic anormal. Peace out, las adminii mai mari si mai pertinenti decat tine sa dea verdictul.

Edit: m-am uitat si eu la ce inseamna backtracking pentru ca e prima oara cand aud de asa ceva si am inteles ca e legat de lag, pe bune? am probabil cel mai mic ping de pe server intre 3 si 5, nu mai puneti botul la ce zic toti copilasii. cheers
Nu te ajuta jignirile astea si nici mistoul, doar dovedesti ca te simti fara argumente pertinente.

Daca esti admin clar ca trebuie sa asculti cand playerii reclama un codat, dar ma rog, stiai asta deja, sau nu?

Daca erai baiat destept taceai si asteptai sa spuna ce aveau adminii mai mari de spus, asa ai dovedit ca simti nevoie sa te aperi prin vorbe, nu prin demourile puse de mine. Daca stiai ca nu aveai nimic lasai demourile sa il spuna cuvantul. Dar nu, tu simti nevoie sa ii influentezi pe restul cu vorbe.