Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 8 of 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by aLink View Post
    Stiam ca se da gag nu quit pentru "cearta", si cu ce te-a deranjat pe tine "cearta" dintre mine si romakevo?

    1. prima poza am primit quit de la headshot si am revenit dupa quit deci nu cred ca nu e nici un tupeu/amenintari.
    2. poza aceasta nu are nici o valoare, deoarece ceream si eu o explicatie pentru acel quit.
    3. asta sa intamplat inainte sa iau acel quit, i-am explicat lui romakevo ca este abuz de admin deoarece are imun si nu vrea sa isi dea slay/kill ca este sub mapa, aduc si dovada daca este cazu.
    4. fara valoare.
    5. am intrebat daca ati iesit ca sa imi explicati si mie de ce ban/quit.
    6. am zis ca ma duc pe forum si fac reclamatie.
    Puteai sa faci reclamatia fara sa stie tot serverul,ca nu te opream.Dar ce ai zis in ultima poza se considera amenintare
    Daca omu ti-a dat quit,cearta nu s-a aplanat ba chiar incepusei alta "discutie" cu headshot,ti-am zis si eu s-o lasi balta si tu ma iei cu frustrari pe care nu le inghit,am gandit ca singura solutie era banul crezand ca esti si tupeist si cu chef de cearta,daca dadeai alt raspuns nici nu ma bagam sa-ti dau gag sau acest ban pe care ti l-am dat.

    iar prin "amenintari" de la motivul banului,aparent nu mi-a pasat pe moment de cearta voastra cand i-ai zis ca daca nu si da slay exista forum si n-am facut ss
    Last edited by randomshot_; 12-01-20 at 18:49.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •