Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  11
Results 1 to 10 of 14

Thread: ,,Probleme''

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Otake View Post
    Faza cu mute ct,aia nu este o prostie,deoarece cum ai zis si tu mai sus se afla multi ''prosti'',majoritatea vorbind peste simon(tipa la microfon,injura ca in piata etc.) si deranjand day ul simon ului.La faza cu freekill urile,daca se face fk pe player il intrebi pe player ce vrea dintre slay celui care a facut fk sau fd runda urmatoare,daca se fac mai mult de 3 fk ii se da switch,daca ala continua sa intre la ct dupa ce i ai dat switch,la a 3 a abatere de switch,kick,la a 3 a abatere de kick,ban 10 minute.Daca vezi ca sunt incapabili sa dea comenzi le spui frumos sa treaca la T si sa invete de la cei care stiu,daca vezi ca nu stiu regulamentul,ii spui sa l citeasca de N ori.Admini incapabili exista multi pe srv,daca vezi ca fac abuz,reclamatie direct,ai aici sanctiunile: https://alphacs.ro/showthread.php?10...uni-Reclamatii.
    ,,Admini incapabili exista multi pe srv,daca vezi ca fac abuz,reclamatie direct,ai aici sanctiunile: https://alphacs.ro/showthread.php?10...uni-Reclamatii.''

    Sefule , eu/altii nu am timp sa fac reclamatii ca in vara pentru un Avertisement de care nu imi pasa e degeaba.... 2$ UP / PILEEE
    ++ Abuzul se face cand nu sunt ADMINI ON voi ati inteles asta pana acum?
    Si player-ii normali nu fac reclamatii pe forum ( Multi nu stiu cum.. )

    E mult de zis la fk.. si cu faza ca nu il baga in seama ca a facut fk ca ala nu are grad si nu are ce sa faca..
    + info pe discord.. Is cu X pe discord , eu zic : Simon ... Primu sus moare ( si ala stie ca trebuie sa stea jos.. ) + altele
    Last edited by GhostNight; 28-01-19 at 18:43.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •