Quote Originally Posted by Cristian BG [~R] View Post
coaiemiu sarpemiu fhatemiu

Daca eu urc pe harta din BHOP inseamna ca e accesibil locul. (stil versace etc pot urca dupa mine) loc inaccesibil pe harta e cand intri cu bug (boost la jump / respawn in locul ala )
Sa inteleg barosane ca vrei sa adaugam o nota explicativa( gen) in care sa mentionam ca acolo unde se ajunge cu BHOP sa nu fie considerat bug?
Okay, sa zicem ca inteleg pe west_v2, assault pe cladiri, dar cand te afli intre texturi, de vezi peretii altfel sau prin pereti, deja consider ca faci un exploit al hartii...
A ca esti bun la surf si te urci sus( ma refer pe cladirile alea inalte dar la care poti ajunge sa stai pe acoperis( nu in aer suspendat), e okay.
Deci ca sa fiu clar, ce pot adauga e ca ai voie sa stai pe textura hartii daca ajungi cu BHOP, dar sa nu fie perete suspendat( invizibil) sau chestii de genul asta, pt ca nu e okay, faci abuz de un bug al hartii( faptul ca te lasa sa te urci acolo).
Eu cam asa vad treaba, e okay sa faci bhop smecher si sa te urci peste tot, dar sa nu fie in locuri in care harta te tine prin aer, nu vezi peretii normali si chestii de genul.

Quote Originally Posted by dani101 View Post

La jb money eu zic sa poti da la maxim 2 jucatori bani(maxim 300)Si daca acel semi-creator incearca sa dea la mai multi sa apara acest msg:Ai voie la maxim 2 playeri sa dai bani!Ceva de genu @Khajiit @TheLord @Strumf o idee buna?
Bine ar fi sa facem sa iti dai doar tie, e o regula cam drastica dar sa vedem ce zic baietii: @Strumf, @TheLord, nu pot decide. Desi, ar fi okay ca platesti sa iti dai tie bani, sa te distrezi tu, asa evitam spam de money...
E pacat, pt ca eu uneori dau bani jucatorilor drept rasplata, adica nu dau ca sa se faca macel intre echipe, ci ca sa fidelizez jucatorii...dar mna, daca e abuz, asta e. Voi ce ziceti?