Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
  1. #21

    User Info Menu

    idei bune, din partea mea, lorduleeeee

  2. #22

    User Info Menu

    @TheLord vine craciunu baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. #23

    User Info Menu

    4 5 6 contra
    Restu pro

  4. #24

    User Info Menu

    @TheLord haide lord raspunde aici

  5. #25

    User Info Menu

    @TheLord haide baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  6. #26

    User Info Menu

    @TheLord o trecut o luna

  7. #27

    User Info Menu

    @TheLord Un răspuns aci lorducule?

  8. #28

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
    Name: Cosmin.#
    Propunere 1.Revive ul la god mode sa fie dat decat la cei morti, nu la toti t.
    2. Sa se adauge la npc un skin special la ct, nush ceva de craciun frumos.
    3. Sa se adauge voice la ct cand se da free day, pentru a fi mai usor de dat comenzile.
    4. Sedinta pe discord cu adminii activi,discutarea despre comportament.
    5.Givemoney,daca vr lorducu sa ne deie iar acces sa dam la playeri banuti cu limita,1000$,1500$ maxim.
    6. Ct u sa poata intra in cell,adica schimbare din regl
    7. adaugare name tag in chat

    Propunerile tale chiar imi plac dar nu sunt de acord cu toate.
    Va las aici la care sa dati PRO sau CONTRA, la astea sunt si eu PRO si le putem baga rapid, chiar azi.

    1. Revive ul la god mode sa fie dat decat la cei morti, nu la toti t. - asta se face in 10 secunde, daca sunteti toti pro o sa bag.
    2. Sa se adauge la npc un skin special la ct, nush ceva de craciun frumos. - Aici o sa dureze un pic mai mult sa il adaug ca trebuie sa caut si model si sa fac sistemul si pentru echipa CT.
    3. Sa se adauge voice la ct cand se da free day, pentru a fi mai usor de dat comenzile. - si asta in 10 secunde este gata, daca vreti o sa bag si asta. Dar daca o sa vad abuz de voice o sa fie scos.

    Chestie la care sunt asa si asa:

    7. adaugare name tag in chat - Sincer nu stiu daca isi are rostul, arata o poza sa vad cum ar arata cu asa ceva, pe csgo sa zicem ca mai arata cumva ca pui symbol o stea ceva,dar pe cs nu prea ii vad rostul sa pui [GRAD] NUME + cei cu nume lungi probabil o sa aiba problema cu asta. O solutie ar mai fi daca vreti ca in chat cand scrieti un mesaj sa apara inaintea mesajului [GARDIAN], dar si acolo o sa puteti scrie mai putine caractere intr-un mesaj.

    Chestii la care sunt contra total:

    4. Sedinta pe discord cu adminii activi,discutarea despre comportament. - nu prea ii vad rostul, nu am participat la sedinte niciodata de cand ma joc online, nu stiu cum decurge sau ce se discuta la una sincer si nici nu ii prea vad rostul sa imi spuneti offurile toti deodata si sa fie galagie + ce rezolvam la o sedinta? Mai nimic, discutam un pic si atat, de asta sunt reclamatiile si forumul sa putem face toate chestiile astea aici, nu vreau si nici nu o sa fac vreodata ca daca cineva nu se prezinta la sedinta sa primeasca -, deci practic nu o sa fie obligatoriu si nu cred ca o sa fie prezenta. Cum am zis, nu ii vad deloc rostul la asa ceva.
    5. Givemoney,daca vr lorducu sa ne deie iar acces sa dam la playeri banuti cu limita,1000$,1500$ maxim. - Nu degeaba am limitat asta, se juca tot server-ul cu drujba si nu isi mai aveau rostul banii asa.
    6. Ct u sa poata intra in cell,adica schimbare din regl. - Regula a fost modificata deja ca sa puteti intra in cusca mare, in celule inca nu ii vad rostul, este specificat clar ca puteti intra in cazul in care cineva este AFK.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. Likes CoNaN93 liked this post
  10. #29

    User Info Menu

    7 si 4 nu are sens deloc restu ar merge poate si un lr cu grab voice in god mode pentru t si givejbmoney la restu playerilor asta neaparat din partea mea

  11. #30

    User Info Menu

    1,2,3
    La restul am fost intr un fel de acord, dar o sa zic , deoarece am observat ca nu-s atat de interesante.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •