Quote Originally Posted by Omu' View Post
Bun si ce sa inteleg din poza ta ? ca te-ai dus pe unde nu trebuia in alta baza ? si vroia omu sa nu stai acolo ... ma rog . Bun si cand dati swap la admini care intra pe server si ii mutati la zm ? nu tot comanda pe admini este ? m-ai mutat azi cand am intrat si ti-am spus nu ma mai muta aiurea . Si pana la urma stii ce inseamna abuz ??? ti-am dat revive pe un motiv bun , acolo nu vad nicaeri motivu meu doar ca ti-am dat revive si ai facut un ss aiurea pe revive sa para ceva iesit din comun . Pervesitate la puterea a 5 a .

Sanatate multa numai bine si ceilalti care aveti ,,probleme'' cu mine cautati mai multe motive si argumente pentru a face o reclamatie !
Btw : scrollu e cam departe fata de locul unde sa dat revive ) fain .
1.Acel baiat m-a cheamt sa il scot din baza cuiva
2.Ce bine stii sa minti
3.Pozele si reclamatia sunt facute exact in acea zi deci nu ai ce sa zici ca e dupa 2 ani(vorba vine)
4.Daca vrei iti dau detalii unde si cum era baza lui daca doresti
(mapa : bb_mnx , baza a fost facuta pe scara din dreapta sus de tip air cu 1 pixel cu o piesa de surf si alt pixel cu cutie iar player-ul de a dat help a vrut sa il scot din acea baza deoarece nu era a lui puteti sa verificati logurile sa vedeti ca asta a zis)
Nu iti mai gasi scuze ca degeaba le cauti , iar daca dau cu hook pe mapa nu e ca asa vreau eu , este pentru ca vreau sa ii caut baza deoarece daca voi folosi teleport sunt sanse sa il blochez si sa il scot din baza si am stat la el in baza cateva secunde daci nu mai minti asupra ceea ce nu stii domnu admin