Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MirunaCS View Post
    Da, el mi-a dat "doar 1 gag si 1 kick", iar in poze se vad 3 de fiecare (si nici nu am putut face ss la toate) doar ce am prins din ele . Cat despre gramatica ta, daca se cerea un minim de gramatica, nu ajungeai nici la slot. Inteleg ca ai 12-13 ani, dar nu inteleg de cauti ca si admin, maxim sa ai slot poate. Si pana la urma, cum mama ei a naibii poti sa spui 1 gag/kick cand si in poze se vad minim 2 sau 3 de fiecare ? Doamne fereste, vrei sa-ti mai si citesc motivele de "gag"/"kick" din poze ? Tu imi dai mie gag cu motivul "." "taci" si kick cu "potol" ? Dar crezi ca noi suntem cainii tai daca ai tu admin ? Lasa ca o sa inveti sa fii jucator simplu si tu cand o sa se raspunda aici Noroc ca nu ai acces la ban, ca altfel imi dadeai si ban, dar m-ai tinut doar in kick-uri
    stai chill, nu am abuzat de nimic, ban nu aveam cum sa-ti dau, kick a fost pentru ca cerseai.

    Si mai scri ca ti-am dat kick si gag de 100x 24/7 , cand mai faci reclamatie , vezi s-o faci cat mai reala,

    poate ti-am dat 1 gag si 2 kickuri ,

    1. In primul rand ca faceai spam sa-ti raspund la intrebare

    2. Si in al doi-lea rand cerseai


    ce-ai scris aici : "L-am reclamat pentru ca mi-a dat kick si gag de foarte multe ori"
    (se vede mai sus)
    si ce-ai scris aici : "Da, el mi-a dat "doar 1 gag si 1 kick"

    Cand mai incerci sa inventezi , fa-o asa cum trebuie.

    "omu ma tot muta la T sa faca kill pe mine, inclusiv ca inainte cand jucam si deabia am intrat ma tot muta la T de la CT, iar el nu avea microfon (se verifica in log-uri)"

    1. Eu am microfon ( asta stiu toti )
    2.Te-am mutat la terro ca nu ai microfon , e asa greu de inteles ?
    Last edited by OneHitKill; 06-11-19 at 03:42.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •