Quote Originally Posted by Toma4Master View Post
Nick-ul CS: Toma4Master

Frate.... cum sa zic, server-ul asta e blana mai ales daca esti la CT sau esti la T interlop, acuma depinde si de CT, CT-ul deobicei este Simon Says, poate alege si cine sa aiba freeday (foarte tare) si sa faci legea, unii nu citesc regulamentul si e cam rau, e recomandat sa ai un microfon ba chiar obligatoriu daca esti Simon la CT sau la CT in general, daca sunt 6 playeri pe sv ar fii 2 gardieni, daca sunt 9/10 (am uitat) vreo 3 gardieni si tot asa va prindeti voi, ma rog pe server se face foarte multa caterinca si chestii amuzante, Recomand server-ul: Raspunsul este la toti jucatorii de csgo, css sau cs 1.6, ba chiar si condition zero daca or fii

Nota mea pt. server

100/10

P.S: vedeti ca o sa incerc sa devin in staff pana pe 9 iunie ziua serverul-ui
Foarte bine ca ti-ai exprimat propia parere despre server, folosind argumente pro. Daca nu ai lingusit server-ul si ai lasat o "recenzie" buna, doar pentru a avea sanse mai mari de a ajunge admin, ai facut o alegere nu tocmai buna, deoarece nu vei fi favorizat pentru ca ai facut asta. Daca ai lasat aceasta "recenzie", deoarece asa ai vrut, fara sa primesti ceva inapoi, foarte bine. Nu am nevoie de un raspuns, asa ca nu e nevoie sa te deranjezi.