Quote Originally Posted by Loader. View Post
Have fun pt -1 mie? )
Nu prea am ibteles ceea ce ai vrut sa-mi trasmiti mie prin raspunspunsul tau, deoarece romana te cam lasa balta in unele momente.
Am zis "subliniez faptul ca asa il supra numiti voi" dar cine sa citeasca? Sunteti niste incapabili orice ai zice, ok? Pe langa ca am demo on, te-am mai amenintat eu pe tine cu ceva?)))
Gradul il am ca sa nu se mai faca abuz oe mine cum se facea si inainte de la veteranii ca voi ca v-ati ajuns si faceti ce vreti voi oe sv, dar e acelasi lucru acum.
Oricum ar fi, ti ai urat singur bafta la -1? Caci reclamatia este a mea, nu a ta jucausule .
Chiar de ai vrea, nu ai pe ce imi face mie reclamatie ��



*edit*
Screen-ul acela este de cand iar ati inceout sa abuzati pe mine, eu neavand dovezi am tacut din gura, dar am stat 2 zile cu ban-ul pus, asta pentru cultura ta generala. Apropo, eu sunt Loader., nu CasianIlarion afumatilor ca veniti cu dovezi de csnd vi se scoala voua )


*edit* Cand i-am dat eu unshake lu facebook? )(()())))) Vreau si eu o dovada. Ti-am zis si mai repet, pana sa intrati voi ma intelegeam bine cu facebook, duos ce si intrat au inceput quit uri, fara a ma lasa macar sa intru la tero, sa ma joc. Si te-aa ruga sa te calmezi deoarece nu-mi cunosti situatia financiara, ok?

Atunci taci in plm si nu mai comenta, am pus dovada de ce ai luat ban si Quit.
Daca ai facut reclamatie si cel reclamat vine cu dovada mai puternica ca a ta poti chiar tu sa iei -1 sau suspend.
Asa ca nu te mai da tu mare jucator ca nu ma impresionezi, stiu cum functioneaza la voi copii.
"*edit* Cand i-am dat eu unshake lu facebook? )(()())))) Vreau si eu o dovada. Ti-am zis si mai repet, pana sa intrati voi ma intelegeam bine cu facebook, duos ce si intrat au inceput quit uri, fara a ma lasa macar sa intru la tero, sa ma joc. Si te-aa ruga sa te calmezi deoarece nu-mi cunosti situatia financiara, ok?"
AI FKING DOVADA MAI IN SUS CA I-AI DAT UNSHAKE, OPEN YOUR FKING EYES KID!

Mai ai ceva de zis?