Quote Originally Posted by =T|G|S= View Post
M am uitat la posturile voastre... care mai de care.. Intrebati va de ce nu se schimba si de ce oare are comportamentul asta cu voi?
Am vazut numai blamari si o gramada de atacuri la adresa lui.. e un copil .. Jesus..
Credeti ca daca il atacati si incercati sa l reduceti la tacere o sa inceteze?
Eu unul nu am avut probleme cu el cand eram pe server si nici nu l am vazut sa faca vreun mega abuz ..
Voi doar il iritati mai rau si il faceti sa contiune cu atitudinea voastra si mentalitatea de turma a unora
Puneti va in locul lui... Daca ar sari toata comunitatea pe voi cu injuraturi si cu atacuri si cu blame ?? Aț-i lasa garda jos?? Nu cred
Demonstrati ca sunteti mai maturi si mai destepti decat el si ajutati l voi sa se schimbe nu sa aruncati direct cu blame si hate.

Din partea mea ai un uriaș .... si un sfat: Nu i mai baga in seama pe astia care te ataca non stop...(stiu foarte bine cum e sa fii orgolios si sa ti vina sa dai minne la tot serverul) ai rabdare.. si o sa se potoleasca si ei
Cum sa zici ma asa ceva
Imi da gag ca o fac pe emma adormita.Injura , face ca toate animalele,daca ar avea acc ban ar bana tot serveru