Quote Originally Posted by KillerElite View Post
Propun urmatoarele:

Propuneri legate de joc:
1. Sa se modifice grab-ul la godmode (sa nu iti mai scoata gravitatia)
2. Sa nu iti mai pierzi deghizarea la godmode (daca se da revive) se da /revive in prostie si consumi banii ca sa iti iei deghizare cateva secunde.


Propuneri legate de concurs:
1. Propun sa se scoata imunitatea la comanda /spec pe perioada evenimentelor cu inghetate (asta in cazul in care se mai fac editii).
Propuneri interesante si o idee buna pentru concurs

La GRAB pierdeti si SPEED si GRAVITY ? (m-am uitat azi in cod si este facuta verificarea de VIP+JUCATOR normal sa ii seteze gravity inapoi sau pierdeti gravity cumparat din shop? (ca ala nu este facut)
Verificati daca pierdeti gravity+speed si in ce situatii sa imi fie mai usor de rezolvat ca azi am vrut sa rezolv dar am fost iar prea putoare.. stau de la 5 si ma uit la monitor ca un trist si nu fac absolut nimic.

2. Aici nu stiu ce sa zic, nu prea ii vad rostul sa iti ramana deghizarea dupa ce mori si iti dai revive, ai deghizare iti asumi riscul da a fi omorat si aia e ca pana la urma esti evadat fiind deghizat. Sau tu te referi la "revive" dat de catre simon ca sa reveniti la day-uri? Daca la asta te referi ar merge o verificare daca esti deghizat sa nu mai primesti acel respawn si asa nu ar mai fi problema asta cu pierderea.

Si propunerea legata de concurs cum am zis este buna, probabil o sa va scot imunitatea la comanda aia (doar la /spec nu si din teammenu ca dupa poate le uitam asa)

Raspundeti cat mai rapid si poate le fac in seara asta