Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  8
Results 1 to 6 of 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by h4x View Post
    Probabil de aceea ți-au fost adăugate posturi din admin control panel, pentru că ai fost respins de comunitatea AlphaCS.
    Inainte sa vorbesti aiurea si sa mananci cacat mai bine te informezi, da m-am certat cu lord ( La multi ani fa cu ocazia asta, te pwp ) da asta nu e treaba voastra oricum poate pe unii va incalzeste ca nu mai joc eu pe server sau pe comunitate in special dar da ai dreptate posibil sa fie si-n cazul meu dar probabil ca eu sa am o limita de prostie si pot intelege anumite chestii.
    Dar daca totusite intereseaza atat motivul "respingerii" a fost o cearta pe moment cand eram pe discord unde pot spune ca mi-au sarit rotitele si am inceput sa fac anumte cacaturi de la, ii putem spune frustrare dar totusi era ceva mai mult decat frustrare acolo . Nu mai am nici-o treaba ca n-avem 12 ani, vorbesc cu lord st tu calm, ca nu mai activez eu asa demult pe aici e partea a 2-a asa pentru cunostinta ta daca tot spui ca am fost "respins".
    Fa la fel si pleaca-n pula mea


    EDIT: Si daca tot spui ca mi-au fost adaugate posturi, te poti spala cu ele pe cap.. l-am rugat pe lord sa-mi schimbe numele din ala vechi in Rowst si a zis ca-mi face profilu cum era inainte sa imi fie sters contu si am spus ok.. daca un admnisitrator citeste asta sau lord/strumf si se poate, adaugatii va rog posturile mele lu h4x aici de fata, multumesc.
    Last edited by Rowst; 06-09-19 at 13:42.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •