Eu unul nu sunt de pe alphazone, ce stiam eu prin 2013-2014 era anzo si alphacs, din ce imi adum aminte prin 2013-2014 eram foarte pasionat de serverele de zm, am intrat pe gametracker si am cautat niste servere, si am gasit ZM/VIP.ANZO.RO, habar n-am cine il detinea, pe vremea aia nici nu stiam ce e ala forum sau altceva, eram mic... mi-am facut ceva prieteni pe server, si unul din ei era si admin din ce imi aduc aminte, si nu imi aduc bine aminte daca am cautat eu mod de jb, sau m-a adus cineva pe jb, dar in caz de m-a adus cineva a fost tipul asta https://www.gametracker.com/player/c....64.254:27015/ el este singurul pe care mi-l aduc aminte de prin staff cand am aflat eu de alphacs, am inceput sa imi fac o activitate pe nick-ul asta https://www.gametracker.com/player/%....64.254:27015/ (aveam nick-ul asa pentru ca intram pe unele servere si nici macar nu stiam sa imi pun parola pe cont, si am bagat caractere random de pe tastatura avand speranta sa nu intre hotii pe nick-ul meu sa fure ammo ) dupa am mai avut nick-ul asta cu 2 caractere in minus https://www.gametracker.com/player/%....64.254:27015/
si din 2015 pana in 2017 nu am mai avut treaba cu pc-ul, am avut atunci prin 2014 un monitor dinala cu tub primit de la vara-mea, si nu imi mai aduc aminte ce am facut cu el pentru ca nu mai aveam pc, dupa in 2017 mi-a luat taica-miu un pc la 10 mil si ceva (cu tot cu montior), la mana a doua, si atunci cand mi-am bagat windows-ul, primul lucru care mi-a venit in minte sa iau a fost 1.6, si oarecum nu stiu cum de mai tineam minte de jb, dar stiu ca m-am conectat gen pe jb.anzo.ro, si nu mergea, dupa care stiu ca te puteai conecta si pe alphacs, si atunci a mers, cred ca m-am jucat in ziua aia ca disperatul atunci cand am intrat pe server erau cam multe schimbate, si l-am vazut si pe TRAG HD SI MORI 3D pe acolo pe server, si i-am zis:
Ba trag, ma mai stii ?
Nu, ce nick aveai ?
Ceva gen ^R@zv@n^$$$
Aaaa da ma te stiu, te-ai reapucat ?
da da bla bla si asa a continuat totul @Christian #GD te pup
si am vazut ca ma mai stia lumea care mai era pe acolo, si am zis sa ma reapuc, m-am reapucat pe numele RazvaNn [] care acum sunt top 5 in gametracker in doar 2 ani si ceva da, copil disperat, dupa care m-am imprietenit pe server cu @AsAsSiNuL*** si am ajuns sa stau pe skype cu el, @GoAgLe# @Andrey ALEXANDRU, si am avut cu asasinul o discutie legata de forum daca am cont si nush ce, si i-am zis ca nu stiu sa fac ca n-am nici o treaba cu forum-ul, si mi-a facut el un cont, n-aveam nici email nici nimic, cand am intrat pe forum nu aveam nici o treaba cu el postam doar la jb, am facut si prima cerere, si tot el mi-a facut modelul (asasinul) ca eram pierdut pe acolo, aici e si cererea https://alphacs.ro/showthread.php?71...e+slot+razvann deci cand am vazut ca am primit aprobat a fost cea mai fericita zi smr nu am mai avut admin pe nicaieri, doar aici, mi-am mai facut si pe parcurs ceva prieteni, cum ar fi @dEv. prima oara cand m-am reapucat fraierul asta ma tinea in spam de destroy cand nu aveam cont pe forum, si erau numai playeri simplii si isi batea joc de noi @LioNNN care si el m-a tinut in spam de destroy si ban @Yety# nu mai zic de minne @WaveSound el era singurul la locul lui si care si-a meritat gradul si pe server cat si pe forum, @Alex.# care era precenu meu la bene si la rau @george.cmr2 pă insta @Nairobi si multi altii, nu imi aduc aminte de toti nu ma refer ca restul nu meritau, Lion era cel care scapa de prunci abuzatori atunci cate advertismente si-a luat pentru ca scapa server-ul de inapti, s-au meritat, si zic eu ca a facut un bine, dupa ce am facut ceva posturi, am facut si o cerere de server admin doar pentru culoare, dupa care am ajuns si la co-moderator (nu mai stiu cum), m-am tinut ceva timp de activitatea mea pe forum si de categorii, dupa care ma trezesc cu un mesaj de la NoName pentru cei care il mai stiu, si ma intreba asa in sila "Inca mai ai grad pe forumul ala ?" si mi-a spus ca si-a deschis si el o comunitate si ca are nevoie de membrii, eu m-am alaturat doar pentru ca m-am rugat, si peste o zi ma trezesc cu vip la el pe comunitate, iar urmatoarea zi ma trezesc cu user aici din motivul ca am fost prins cu grad pe alta comunitate, cat m-am plans atunci ca eu nu am treaba cu forumul lui noname... am primit inapoi gradul inapoi, iar dupa am mai stat iar cu co mod o gramada de timp, undeva la 6 luni am stat cu el in total, iar acum vad ca se ia foarte usor up de la co mod la mod, am primit dupa si moderator printr-o propunere, iar dupa o saptamana am donat pentru GM, de-odata cu @Symb0L, apropo prin 2018 m-am mai imprietenit dupa ce mi-am luat si eu in vara csgo-ul cu alte persoane minunate, cum ar fi @TheLord @Symb0L @Dogeu @sK@rTzZ! @Blue @SmokerEveryDay @PUMA360 @Alin - MDFK @TheRemix (uitasem de tine ) mosul @Khajiit @SkillartzHD gigel@Mochi o tipa super tare si prietenoasa, te pup @Bestia69 @Cristian BG [~R] @=T|G|S= @Bles @3l_M@C!0 Am mai uitat si de doua persoane oarecum, care vreau sa le multumesc si lor cu tot ajutorul oferit pe forum @SageOTSP @KillerElite, si nu regret ca i-am cunoscut, revenim, si am stat ceva timp si cu gm-ul tot cam vreo 6 luni in total, m-am si retras o perioada, dupa care am revenit, si eu nu am vrut sa donez pentru administrator, dar am vazut ca a donat Symb0L si daca tot am donat amandoi pentru gm, donam si pentru administrator
iar acum sunt aici, la inceput cu un grad la care nu m-am gandit niciodata ca o sa ajung, si nu regret absolut niciun ban aruncat pe jb, cat si pe forum, pentru ca s-a meritat totul, si forumul asta e ca o casa pentru mine, ma refer la oamenii care sunt aici, sunt nemaipomeniti
si de final vreau sa spun cateva vorbe despre marele bozgor @TheLord lingema-i sub tate, ungurul asta cred ca intr-un an mi-a demonstrat cea mai mare incredere de cand sunt eu pe comunitate, si ma refer in viata asta virtuala, mi-a demonstrat atata incredere incat n-as putea avea nici in cel mai bun prieten din viata reala, de fiecare data m-a ajutat cu absolut orice, si in momente mai proaste pentru mine cand aveam probleme in familie, el imi spunea sa ii spun tot, si ajungeam sa povestim, eu cu problemele mele el cu ale lui, chiar daca eu nu eram de acord sa spun orice problema pe care o am eu mai personala, in totdeauna ma ajuta cu orice, intotdeauna cand intra el pe discord, mereu radeam, imi da o stare buna numai cand il vad, e un om minunat, si deaia se si ascunde el atat, si cu fata lui, si cu numele lui, pentru ca e o persoana speciala si zice el ca ii e frica sa dea detalii despre el ca daca il vede careva pe strada il cutiteaza, si bine face pentru ca oameni ca el nu prea gasesti, si ar fi o pierdere mare sa pierzi oameni ca el, ca rar gasesti. Te iubesc ungure da-te-n mm


Va pupek dulce